Zakłady na żółte kartki u Polskich bukmacherów online

Takie zakłady są coraz popularniejsze wśród fanów piłki nożnej. Nie może to jednak dziwić, gdyż typując na żółte kartki można liczyć na spore kursy u Polskich bukmacherów online. A tym samym na duże wygrane. Jakimi zasadami trzeba kierować się obstawiając zakłady na kartki? Co jest kluczowe, by wygrywać i systematycznie powiększać stan konta?

Warto dokładnie przeanalizować głównego sędziego

Tak naprawdę każda szanująca się firma bukmacherska ma w swojej ofercie zakłady na żółte kartki. Na pewno nie brakuje ich (dodatkowo pod rozmaitymi postaciami) przy okazji bardzo ważnych imprez. Takich, jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Liga Mistrzów itp. Jak rozpocząć analizę konkretnego wydarzenia pod tym względem? Istotna jest postać sędziego. Sporo typerów bagatelizuje ten czynnik, a to duży błąd. To bowiem koniec końców od tego głównego rozjemcy danej potyczki zależy to, czy finalnie wygrasz na konkretnym zakładzie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Naszym zdaniem, typowanie takich zakładów przed dowiedzeniem się, kto poprowadzi dane spotkanie, jest sporym błędem. Taka informacja ma bowiem duże znaczenie. Są sędziowie, którzy bardzo długo zwlekają z tym, by pokazać pierwszy żółty kartonik. Na placu gry musi stać się coś naprawdę poważnego, by ostrzeżenie tego typu zostało odnotowane. Jest też inna grupa. O wiele bardziej radykalna. Nie brakuje bowiem sędziów (chociaż jest ich statystycznie mniej), którzy nie potrzebują wiele, by wyciągnąć pierwszy żółty kartonik (a potem kolejne). Są arbitrzy, którzy nierzadko sięgają zatem do swojej kieszonki. Nawet wtedy, kiedy faul nie wydaje się zbyt ostry. Od postawy sędziego może zatem sporo zależeć.

Jeśli chcesz grać zakłady na żółte kartki w danym meczu, to poczekaj, aż zostanie podany news, kto będzie prowadził konkretne spotkanie. Potem musisz skrupulatnie sprawdzić statystyki arbitra. Zweryfikuj to, ile średnio kartek (na jeden mecz) pokazuje dany sędzia. Potem sprawdź, czy w tym sezonie sędziował już spotkania gospodarzy albo gości. Jeśli tak było i ostatecznie nie brakowało kartoników, to swobodnie możesz zdecydować się właśnie na over. Odpuść zaś konfrontacje prowadzone przez arbitrów, którzy muszą mieć naprawdę solidne argumenty, by pokazać jakikolwiek kartonik. Wtedy o wiele bardziej prawdopodobne są bowiem undery.

bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

W jakich meczach pada sporo kartek?

Dużo zależy nie tylko od samego sędziego, ale także od postawy poszczególnych drużyn. Wszystko (przed wydaniem pieniędzy na konkretny zakład) powinno być zatem dokładnie zweryfikowane. Powinieneś rzetelnie sprawdzić, czy gospodarze oraz goście grają agresywnie czy raczej unikają takiej gry – nastawionej na faule. Nie da się ukryć, że każdy ma swoje piłkarskie „DNA”. Z dnia na dziej drużyna relatywnie agresywna nie zmieni się w piłkarskich aniołków. Dlatego tak ważne jest to, by systematycznie sprawdzać statystyki. Co jeszcze jest istotne? Musisz postarać się przewidzieć, kto w danej potyczce będzie miał większy procent posiadania piłki. Jeśli rywale nie lubią biegać za futbolówką i wtedy często faulują, to wówczas granie na overy kartkowe jest jak najbardziej logiczne.

Jakie jeszcze potyczki wybierać? Drużyn, które mają (do tej pory) sporo kartek i nie powinno im zabraknąć motywacji w trakcie danej potyczki. Najlepiej wybierać zatem spotkania o stawkę. Gospodarze walczą o zachowanie ligowego bytu? Gościom też nie zabraknie determinacji, ponieważ rywalizują jeszcze cały czas o europuchary? Gra będzie zatem toczyła się o spore pieniądze. Raczej nikt nie będzie odstawiał nogi (używając języka piłkarskiego). Jeśli do tego mecz będzie prowadzony przez arbitra często pokazującego kartoniki, to sprawa wydaje się oczywista.

Derby rządzą się swoimi prawami

Wielu kartek (nie tylko żółtych, ale również czerwonych) nie brakuje zazwyczaj w spotkaniach derbowych. Nie może to jednak dziwić. Są to bardzo ważne spotkania. Może nie tyle dla piłkarzy, co dla lokalnej społeczności. Każdemu kibicowi zależy, aby to właśnie jego pupile wygrali potyczkę z rywalami zza między. Nierzadko ultrasi składają wizytę na treningach przed takimi potyczkami. Wszystko po to, by zawodnikom nie brakowało motywacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W takich potyczkach jest ogólnie sporo negatywnych emocji. A doping kibiców zazwyczaj tylko zachęca do ostrej, czasami nawet brutalnej gry. To zaś wszystko powoduje, że często (nie zawsze) spotkania derbowe są związane z dużą liczbą kartoników. Warto zatem wziąć pod lupę takie właśnie potyczki. Na pewno trzeba też sprawdzić, jak to wyglądało – pod tym względem – w poprzednich sezonach (zwłaszcza przy obecności danego arbitra).

Jakich spotkań unikać obstawiając kartki?

Na pewno nie powinno się grać zakładów – na wiele kartek – w potyczkach prowadzonych przez niektórych sędziów. Szczególnie chodzi nam o arbitrów, którzy zazwyczaj rzadko w ten sposób napominają piłkarzy na placu gry. Unikaj także konfrontacji ekip, które wedle rozmaitych statystyk raczej są dość spokojne na boisku. Jeśli takie kluby się ze sobą spotykają, to wówczas jest mała szansa na overy kartkowe. Zazwyczaj mało kartoników jest pokazywanych także w tak zwanych spotkaniach o pietruszkę. Jeśli oba kluby tak naprawdę o nic już nie graja w danym sezonie, to nie należy spodziewać się zbyt wielu nieczystych zagrań na murawie.

5 / 5. Ocen: 2

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img