Zakłady bukmacherskie bez podatku – jak obstawiać?

Najprawdopodobniej bardzo niewielu dorosłych ludzi w Polsce odczuwa przyjemność z konieczności odprowadzania podatków. Możliwe, że nie dotyczy to wyłącznie księgowych lub polityków. Dla przeciętnego człowieka podatki są nieprzyjemną daniną, przez którą jego dochody są mniejsze. Podatki występują praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia – także w zakładach bukmacherskich. Warto wiedzieć, że to właśnie fakt odprowadzania (bądź nie) podatków przez daną firmę bukmacherską przesądza o tym, czy dany bukmacher jest legalny czy wprost przeciwnie. Czy istnieje możliwość, aby uniknąć płacenia podatku od wygranych zdobytych u legalnych firm bukmacherskich w Polsce? Na to pytanie udzielimy odpowiedzi w dzisiejszym artykule. 

Obstawianie meczów z podatkiem czy bez podatku?

Warto wiedzieć o tym, iż obecnie każda legalna firma bukmacherska jest zobowiązana do płacenia podatków i nie ma jakiegokolwiek sposobu na to, aby mogła się od tego obowiązku wymigać. Hasło „bukmacher bez podatku” polega na tym, że dana firma bukmacherska do naszej wygranej dołącza dodatkowy bonus, dzięki któremu pokrywane są wydatki związane z uiszczeniem podatku.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dzięki temu gracz może zyskać znacznie więcej na obstawionych przez siebie kuponach. Takie rozwiązanie cieszy się znaczną popularnością, dlatego z roku na rok coraz więcej firm bukmacherskich wprowadza zakłady bez podatku do swojej oferty. Którzy bukmacherzy mają promocję na grę bez podatku w swojej ofercie?

Zakłady bukmacherskie bez podatku w Betclic

Legalna w Polsce firma bukmacherska Betclic daje swoim graczom nawet dodatkowe 50% do wygranych. Wszystko to za sprawą niezwykłej promocji o nazwie Multi +. Chodzi o to, że do kuponów z powyżej 5 zdarzeniami możemy otrzymać ekstra bonus. W promocji mogą brać udział zakłady oznaczone specjalnym logiem Multi +, czyli przedmeczowe oraz live, których minimalny kurs na każdym zdarzeniu wynosi minimum 1,20.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystając z tej wyjątkowej promocji można uzyskać bonus w wysokości maksymalnie 1000 złotych. Stawiając zakład kombi z minimum 13 zdarzeniami na jednym kuponie za 1000 złotych, otrzymamy dodatkowy 1000 złotych. Na stronie www.betclic.pl mamy pełną ofertę promocyjną na obstawianie meczów bez podatku od gier.

Zakłady bukmacherskie bez podatku w Forbet 

Polska firma bukmacherska Forbet ma w swojej ofercie typową promocję na grę bez podatku. O co chodzi? Oznacza to, że gracze nie uzyskują dodatkowych promocji i bonusów do wygranych zakładów kombi, ale stawiając kupon nie będzie on obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami.

superbet online bonusy 2021
Legalny bukmacher Superbet – darmowy freebet 34 PLN

W każdym dniu meczowym Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy od godziny 18 do godziny 21 można stawiać zakłady, które nie będą objęte podatkiem w wysokości 12%. By móc skorzystać z tej promocji na www.iforbet.pl, trzeba postawić kupon zawierający minimum 4 zdarzenia przedmeczowe po kursie w wysokości 1,30. 

Zakłady bukmacherskie bez podatku w Betfan

Następna firma bukmacherska proponująca swoim graczom obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku to Betfan. U tego bukmachera możemy korzystać z dwóch promocji związanych z grą bez podatku. Jest to jego topowa oferta dedykowana wszystkim graczom. Gdy postawimy na swoim kuponie minimum dwa zdarzenia z łącznym kursem na poziomie 2,0 oraz kursem na pojedyncze zdarzenie w wysokości minimum 1,25, wówczas współczynnik zostanie zmieniony przez bukmachera na 1. Oznacza to, że w ten sposób wygrana danego gracza zostanie zwiększona aż o 14%.

Co ważne, jest to więcej niż wynosi stawka podatku, jaki trzeba uiścić podczas stawiania jakiegokolwiek zakładu na www.betfan.pl. Oprócz tego, gdy postawimy w ramach jednego kuponu minimum cztery zdarzenia z kursem łącznym wynoszącym 4,0 oraz pojedynczym w wysokości 1,25, dostaniemy ekstra 20%. 

5 / 5. Ocen: 5

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img