Transmisje meczów na żywo w aplikacji mobilnej STS

STS (Star-Typ Sport) już od dłuższego czasu pełni rolę lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Wynika to nie tylko z jego bardzo szerokiej oferty na zakłady wzajemne, ale też – a może przede wszystkim – z dostosowywania się do aktualnych wymagań ze strony typerów. To właśnie oni w pewnym momencie zaczęli oczekiwać transmisji sportowych na żywo w obrębie jego serwisu bukmacherskiego i to w odpowiedzi na ich potrzeby powstała jego aplikacja mobilna, pozwalająca nie tylko na korzystanie z jego oferty, ale i oglądanie owych transmisji. W biegu, w dowolnym miejscu na świecie. Co trzeba wiedzieć, by móc oglądać owe transmisje? Które z nich znajdziemy w ofercie STS i jakie wymagania będziemy musieli spełnić, by móc je oglądać? Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem wyjaśniającym te wszystkie kwestie.

Transmisje meczów w aplikacji STS – wymagania, jakie musimy spełnić

Oglądanie transmisji sportowych w obrębie aplikacji mobilnej bukmachera STS jest darmowe, jednak wymaga od nas spełnienia kilku podstawowych wymagań. Nie są one jednak czymś nadzwyczajnym, a raczej naturalnym i zrozumiałem. Aby więc mieć do nich dostęp, musimy:

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Posiadać konto u tego bukmachera – nie musi być ono w pełni zweryfikowane (choć konieczność dokonania weryfikacji w końcu się pojawia). Transmisje są jednak dostępne wyłącznie dla osób zalogowanych.
  • Obstawić dowolne spotkanie – wytypowanie konkretnego meczu, niekoniecznie w obrębie dyscypliny, którą finalnie chcemy oglądać, odblokowuje nam natychmiastowy dostęp do wszystkich transmisji. Jest on jednak tymczasowy – na 24 godziny po wytypowaniu. Po tym czasie jednak możemy obstawić ponownie, by przedłużyć tenże dostęp.

Transmisje meczów w aplikacji STS – darmowe oglądanie krok po kroku

Oglądanie spotkań sportowych w obrębie aplikacji STS nie wymaga od nas dużego wysiłku. Aby się go podjąć, musimy:

  1. Zarejestrować się u bukmachera – możemy to zrobić z poziomu jego serwisu internetowego www.sts.pl, albo też bezpośrednio w aplikacji mobilnej. W obu tych miejscach korzystać będziemy z tego samego konta (a zarazem salda).
  2. Obstawić dowolne spotkanie – nie musi to być mecz, który chcemy oglądać, a absolutnie dowolna pozycja z oferty tego bukmachera. Pamiętajmy, że daje nam to 24-godzinny dostęp do transmisji.
  3. Znaleźć mecz do oglądania – można to zrobić po przejściu do odpowiedniej zakładki w aplikacji mobilnej. Oznaczona jest ona ikonką telewizora.
bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Oferta STS w obrębie darmowych transmisji sportowych?

Oferta bukmachera STS na darmowe transmisje sportowe jest bardzo szeroka i zdecydowanie godna miana „jednej z najlepszych” na polskiej scenie typerskiej. Obejmuje ona szereg popularnych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna, siatkówka czy tenis, ale też wiele spośród tych, które w Polsce są uważane za bardziej niszowe (między innymi hokej na lodzie, tenis czy rugby). STS oferuje również dostęp do transmisji wszystkich spotkań e-sportowych, załączając do oferty transmisje strumieniowe z oficjalnych kanałów poszczególnych gier. W STS obecnie można oglądać między innymi:

  • transmisje popularnych lig europejskich – typować, ale i oglądać możemy tutaj włoskie Serie A, hiszpańskie la Liga, francuskie Ligue 1 oraz niemiecką Bundesligę;
  • transmisje telewizyjne meczów w obrębie NHL, najbardziej znanej na świecie amerykańskiej ligi hokeja na lodzie;
  • transmisje meczów NBA, a zatem najbardziej znanej ligi koszykarskiej na świecie.

Oczywiście oferta aplikacji STS w obrębie darmowych transmisji sportowych jest bardzo dynamiczna i zależna od tego, jakie licencje uda się pozyskać temuż bukmacherowi.

Każda z transmisji w obrębie oferty aplikacji mobilnej STS została zaprezentowana w najwyższej możliwej jakości. Ogląda się je przyjemnie zarówno na urządzeniach z mniejszą przekątną ekranu, jak i tych większych (jak chociażby tablety). Wczytywana jest bezpośrednio z serwerów firmy, dzięki czemu się nie tnie.

Czy oglądanie transmisji w aplikacji STS jest legalne?

Jako że STS jest bukmacherem o solidnej pozycji na rynku bukmacherskim, nie mógłby pozwolić sobie na proponowanie jakiejkolwiek ze swoich usług w sposób niezgodny z polskim prawem. Zwłaszcza, że posiada oficjalną licencję Ministerstwa Finansów. Oglądania transmisji w obrębie jego aplikacji mobilnej nie musimy się więc obawiać. 

Czy STS daje możliwość oglądania spotkań w obrębie Ligue 1 / Serie A / innych lig?

STS, jak już wspomnieliśmy w tym poradniku, daje dostęp do transmisji meczów w obrębie wielu polskich i zagranicznych lig – chcąc znać dokładne, które w tym momencie znajdują się w jego ofercie, należy zajrzeć do jego aplikacji i odpowiedniego działu z transmisjami LIVE.

Czy trzeba mieć konto, by móc oglądać transmisje w apce STS?

Tak, posiadanie konta w obrębie serwisu bukmacherskiego STS jest konieczne do korzystania z usług transmisji telewizyjnych na żywo. Nie musi być to jednak konto w pełni zweryfikowane (możemy oglądać również na tym tymczasowym). Nie jest to jednak jedyne wymaganie – wszystkie pozostałe zamieściliśmy w poprzedniej części naszego poradnika.

0 / 5. Ocen: 0

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img