Sporty wirtualne czy można na nich zarobić u bukmachera?

Sporty wirtualne to jeden z elementów oferty bukmacherów, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Polscy bukmacherzy starają się przygotowywać ofertę w taki sposób, aby dopasowywać ją do aktualnych potrzeb i oczekiwań swoich graczy. W chwili obecnej w związku z epidemią koronawirusa liczba zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe znacznie spadła. Jest to doskonała okazja ku temu, aby sprawdzić, czym są sporty wirtualne i dlaczego warto je obstawiać. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu, w którym bardzo dokładnie tłumaczymy, na czym polegają sporty wirtualne i jakie są korzyści z ich obstawiania. 

Czy opłaca się typować sporty wirtualne u bukmacherów?

Sporty wirtualne STS czy u innego bukmachera to specyficzny rodzaj rozgrywek dostępnych u polskich firm bukmacherskich. Są to rozgrywki generowane komputerowo, które można śledzić na stronie internetowej bukmachera. Zadaniem typerów jest wytypowanie zwycięzcy, przegranego bądź jakiegokolwiek innego ciekawego zdarzenia. Jakie są dostępne dyscypliny w przypadku sportów wirtualnych? Liczba dostępnych dyscyplin jest naprawdę spora. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin rozgrywanych w czasie rzeczywistym króluje piłka nożna, jednak są także inne sporty takie jak siatkówka, hokej czy wyścigi zwierząt. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty sportów wirtualnych u najlepszych bukmacherów, z pewnością nie będzie żałował podjętej przez siebie decyzji. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ogromnym atutem obstawiania sportów wirtualnych jest fakt, iż nie jest nam potrzebna do tego żadna fachowa wiedza dotycząca konkretnych dyscyplin sportu. Uwarunkowane jest to oczywiście tym, iż wszystkie rozgrywki są generowane komputerowo, a za ich wynik odpowiada specjalny algorytm. Dla ogromnej liczby typerów ma to właśnie ogromne znacznie, podobnie jak bonusy bukmacherskie, które dedykowane są tylko na obstawianie sportów wirtualnych. W przypadku tradycyjnych sportów trzeba bardzo dokładnie śledzić na bieżąco sytuację wszystkich poszczególnych drużyn.

Trzeba także szczególną uwagę zwracać na kontuzje, czerwone czy żółte kartki i wiele, wiele innych. O większości tych żmudnych czynności analitycznych w przypadku sportów wirtualnych można spokojnie zapomnieć.  Wystarczy, że przed postawieniem kuponu zapoznamy się z najważniejszymi statystykami, aby mieć pojęcie odnośnie ogólnej dyspozycji poszczególnych drużyn biorących udział w danej rozgrywce sportowej. 

Najważniejsze zalety obstawiania sportów wirtualnych

Obstawianie sportów wirtualnych u polskich legalnych bukmacherów online jak STS czy Betfan wiąże się z ogromną liczbą zalet. W chwili obecnej w związku z epidemią koronawirusa i odwołaniem większości tradycyjnych imprez sportowych, można zainteresować się ofertą sportów wirtualnych. Jest to bardzo fajny sposób na rozrywkę oraz zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mnóstwo typerów zajmujących się obstawianiem sportów wirtualnych podkreśla, iż cenią sobie sporty wirtualne ze względu na dużą liczbę oferowanych dyscyplin. Mamy tam piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, wyścigi psów czy wyścigi koni. Dokładna lista dostępnych dyscyplin jest oczywiście uzależniona od indywidualnej polityki prowadzonej przez daną firmę bukmacherską. Liczba zakładów na sporty wirtualne jest naprawdę imponująca – jest ich tak naprawdę tyle samo co na tradycyjne imprezy sportowe. Mamy tam zakłady na zwycięzcę, przegranego i wiele, wiele innych. Sporty wirtualne są w chwili obecnej dostępne w ofercie następujących polskich legalnych firm bukmacherskich: Fortuna, STS, Betclic oraz Betfan. 

5 / 5. Ocen: 4

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img