KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk rejestracja

18 kwietnia, 2020
par admin

Tekst reklamowy | 18+

PZBuk – Polskie Zakłady Bukmacherskie to nowy legalny bukmacher na rynku, który stawia na prostotę już od etapu otwierania konta. W PZBuk rejestracja jest bowiem szybka i łatwa. Warto jednak poznać kilka porad na temat tego, jak zarejestrować się w PZBuk, aby uniknąć zbędnych problemów.

PZBuk rejestracja krok po kroku

Jak zarejestrować się w PZBuk? To bardzo proste, wystarczy tylko kilka kroków:

  1. W pierwszym etapie rejestracji należy podać podstawowe informacje, czyli wybrać i wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Wtedy zostanie się też poproszonym o wprowadzenie numeru Pesel.
  2. Drugi krok polega na wypełnieniu danych teleadresowych. Należy wtedy także podać numer i serię dowodu osobistego lub paszportu oraz zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności. W tym etapie można także wpisać kod bonusowy MAXSPORT, dzięki któremu grę będzie można rozpocząć na lepszych warunkach, otrzymując aż 20 000 punktów lojalnościowych za darmo.
  3. Trzeci krok dotyczy odpowiedzialnego grania i polega na ustaleniu limitów czasu gry i obrotów w perspektywie dziennej oraz miesięcznej.

PZBuk rejestracja

PZBuk rejestracja jest więc wysoce uproszczona i pozbawiona wymogów dołączenia skanu lub dowodu osobistego i podania numeru konta. To jest konieczne dopiero przy pierwszej wypłacie środków.

PZBuk rejestracja, a weryfikacja numeru telefonu

Po rejestracji warto jednak kliknąć link aktywacyjny, który pojawi się na skrzynce e-mail oraz zweryfikować numer telefonu, co jest koniczne przy ubieganiu się o bonus powitany. Numer telefonu weryfikuje się zaś przez kod SMS i można to zrobić bez problemu w swoim panelu użytkownika po pierwszym logowaniu.

Warto pamiętać, że praktycznie każdy zakład bukmacherski oferuje bonusy powitalne. Chcąc dowiedzieć się, jaką ofertę pod tym względem ma PZBuk i jak zdobyć kod bonusowy przejdź do strony głównej.

Jak zarejestrować się w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

W PZBuk rejestracja na telefonach, czy tabletach przebiega identycznie, jak otwieranie konta na urządzeniach stacjonarnych. Trzeba więc określić nazwę użytkownika i hasło oraz podać adres e-mail i numer Pesel. Następne wprowadza się dane teleadresowe i określa limity obrotów oraz czasu gry.

PZBuk rejestracja na urządzeniach mobilnych

Bonus powitalny w PZBuk

Po zakończeniu procesu pod tytułem PZBuk rejestracja i weryfikacja, przychodzi czas na zdobycie bonusu powitalnego. W tym celu należy wykonać 2 ważne czynności:

  • podać podczas rejestracji kod bonusowy PZBuk: MAXSPORT, aby zgarnąć aż 20 000 punktów lojalnościowych za samą rejestrację,
  • postawić za min. 50 zł zakład wielokrotny o kursie każdego zdarzenia przynajmniej 1.40.

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz ubezpieczenie zakładu do wartości 200 zł. Oznacza to, że jeśli przegrasz, bukmacher zwróci na konto bonusowe stawkę kuponu – aż do kwoty 200 zł! Otrzymane środki możesz od razu przeznaczyć na dalszą grę.

Punkty lojalnościowe, czyli dodatkowa stówa w bonusie

20 000 pkt. PZBuk to u tego bukmachera wystarczająco, żeby zdobyć aż 100 zł dodatkowych środków. Wystarczy, że po rejestracji przy użyciu kodu promocyjnego przejdziesz do Sklepu gracza i wykupisz 2 x 50 zł w formie bonusu 100% od depozytu.

PZBuk rejestracja – warunki i regulamin

Poza odpowiedzią na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk, warto też wiedzieć, jakie warunki należy spełnić, aby otworzyć tam konto. Na szczęście nie są one wygórowane i zbieżne ze standardami rynkowymi:

  • Należy być osobą pełnoletnią
  • Nie można mieć sądowego zakazu uczestnictwa w grach hazardowych

PZBuk rejestracja - finalizacja

Jak obstawiać w PZBuk?

Znając już odpowiedź na pytanie, jak zarejestrować się w PZBuk, warto dowiedzieć się jak postawić tam pierwsze zakłady. Na szczęście stawianie zakładów u tego bukmachera przychodzi z taką łatwością, jak Robertowi Lewandowskiemu strzelanie bramek Werderowi Brema.

Jak postawić zakład pojedynczy w PZBuk?

Wystarczy wybrać dowolne wydarzenie, a metod na to jest mnóstwo np. poprzez użycie menu „polecane”. Następnie trzeba wybrać konkretne wydarzenie i wybrać jego rezultat, poprzez jedno kliknięcie. Wtedy to po prawej części strony należy wpisać wartość zakładu oraz kliknąć „Postaw zakład”.

PZBuk obstawianie zakładu pojedynczego

Jak postawić zakład wielokrotny w PZBuk?

Zakład wielokrotny można postawić równie prosto, co ten pojedynczy. Należy tylko wybrać więcej niż jedno wydarzenie i zamiast opcji „Pojedynczy”, wybrać opcję „Zakład wielokrotny”. Wtedy to na stronie pojawi się także wartość Kombodoładowania, czyli promocji powiększającej wygraną.

Wpłaty i wypłaty w PZBuk

Pod względem możliwości wpłat i wypłat PZBuk wpisuje się w rynkową szarzyznę. Wybór jest bowiem mocno ograniczony i sprowadza się do użycia systemu płatności online Dotpay oraz systemu płatności mobilnych Blik. Pozostaje więc mieć nadzieję, że wraz z upływem czasu ten bukmacher rozszerzy możliwości sposobów dokonywania depozytów i wypłacania środków.

Możliwości kontaktu z PZBuk

Odpowiedź na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk jest prosta więc nie powinno się mieć żadnych problemów z PZBuk rejestracja. Jeżeli jednak pojawi się wątpliwość dotycząca jakiegokolwiek aspektu funkcjonowania tych zakładów bukmacherskich, to można się skontaktować przez:

  • Czat live, który jest czynny od 10:00 do 20:00
  • Wiadomość e-mail, którą można przesłać w dowolnym momencie.

Odpowiedzi na pytania można też znaleźć w sekcji FAQ dostępnej na stronie tego bukmachera.

  • Zakłady na Pzbuk

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci