KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk płatności: jak dokonywać wpłat i wypłat?

17 lipca, 2020
par admin

Tekst reklamowy | 18+

PZBuk płatności są dość ograniczone pod względem ilości dostępnych opcji, za to można ich dokonać dość łatwo. PZBuk depozyt realizuje się za pomocą Blik lub Dotpay, a PZBuk wypłaty to przelew bankowy bezpośrednio na konto gracza.

PZBuk płatności krok po kroku

PZBuk płatności
Dokonywanie wpłat i wypłat w Polskich Zakładach Bukmacherskich jest bardzo łatwe. Wystarczy wejść na swoje konto i wybrać stosowną opcję. Warto jednak pamiętać, że w przypadku dokonywania płatności zawsze należy wszystko dokładnie sprawdzić, aby nie popełnić błędu i np. nie wpłacić przez pomyłkę zbyt dużej kwoty. W końcu chodzi tu o często niemałe pieniądze.

Nie zapomnij tylko odebrać swojego darmowego zakładu i darmowych punktów w zamian za PZBuk kod promocyjny!

Jak dokonać depozytu na konto?

Oferowane przez PZBuk płatności są proste do zrozumienia, a chcąc ich dokonać należy:

1.Zalogować się na stronie
2.Kliknąć przycisk znajdujący się na środku górnej części strony

3.Wybrać “Wpłata” i wpisać kwotę depozytu i wybrać metodę wpłaty
4.Nacisnąć przycisk “Wpłać”
5.Dokonać wpłaty

PZBuk depozyt

Warto też pamiętać, że na PZBuk można uzyskać wyjątkowy bonus powitalny. Bukmacher obdaruje Cię ubezpieczonym zakładem do wartości 200 zł, jeśli tylko postawisz kwalifikujący kupon AKO! To jednak nie koniec! Wykorzystaj w PZBuk kod promocyjny i odbierz 20 000 darmowych punktów lojalnościowych. Dzięki nim będziesz mógł od razu wykupić np. dodatkową stówę w formie bonusu 100% od depozytu!

Jak wypłacić środki?

W PZBuk wypłaty środków także są możliwe w bardzo prosty sposób. Chcąc wypłacić środki trzeba:

  1. Zalogować się na swoje konto
  2. Kliknąć przycisk, który jest umiejscowiony na samym środku górnej części strony
  3. Wybrać przycisk “Wypłata”

Przed dokonaniem pierwszej PZBuk wypłaty konieczne jest zweryfikowanie numeru telefonu, podanie numeru konta bankowego oraz załączenie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Związane jest to z wymogami polskiego prawa.

PZBuk wypłaty

PZBuk depozyt – specyfikacja

PZBuk depozyt możliwy jest tylko na dwa sposoby. Jako że jest to wciąż nowy zakład bukmacherski, to specyfikacja wpłat może ulegać zmianie. Przed dokonaniem depozytu należy więc sprawdzić aktualne warunki.

PZBuk depozyt – metody Min. – Max. Prowizja Czas dotarcia
Blik Zwykle natychmiast
Dotpay 21,48 – 42 972,70 zł Zwykle natychmiast

PZBuk wypłaty – specyfikacja

Możliwości wypłat u tego bukmachera są jak aktualny potencjał polskiego boksu, czyli niezbyt duże.Ten bukmacher zapewnia bowiem tylko jedną metodą wypłacenia środków, czyli przelew bankowy z pośrednictwem Dotpay. Polskie Zakłady Bukmacherskie działają od niedawna, a metody i specyfikacja wypłat, mogą ulegać zmianie. Dlatego też przed wypłaceniem środków należy sprawdzić, jakie warunki aktualnie obowiązują.

PZBuk wpłaty

PZBuk wypłaty- metody Min. / Max. Prowizja Czas dotarcia
Przelew bankowy 1 Zależne od banku

PZBuk obsługa klienta – ocena

Polskie Zakłady Bukmacherskie zapewniają dość przeciętne możliwości kontaktowe z działem obsługi klienta. Chcąc się o coś zapytać, można skorzystać z formularza wiadomości e-mail albo też użyć czatu na żywo. Na oba sposoby można uzyskać profesjonalną i merytoryczną odpowiedź. Niestety czas oczekiwania na odpowiedź bywa długi, a czat na żywo jest czynny tylko i wyłącznie od 10:00 do 17:00.

Pytania dotyczące PZBuk płatności

Czym jest prowizja za transfer środków. Czy takowe występują w PZBuk?

Prowizja za transfer środków to opłata, która może być pobierana przy dokonywaniu płatności. Jej wysokość jest zwykle niewielka i wynosi np. 1%, ale z perspektywy gracza i tak lepiej jej uniknąć. Na chwilę obecną brak zaś informacji na temat tego, by PZBuk pobierał takie prowizje. Dla własnego bezpieczeństwa warto jednak to sprawdzić przed dokonaniem płatności. Na przykład przy wyborze płatności Dotpay w PZBuk, pojawia się wiersz o nazwie „prowizja”, który aktualnie wynosi absolutne zero niezależnie od wielkości depozytu.

Jak działa proces potwierdzania tożsamości?

Przed użyciem opcji PZBuk wypłaty po raz pierwszy wymagana jest weryfikacja numeru telefonu oraz załączenie skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa związanego z grą i jest konieczne ze względu na obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Warto pamiętać, że przy pierwszej wpłacie uzyskać można bonus powitalny: 100% od pierwszego depozytu do 500 zł, a za samą rejestrację z kodem bonusowym: 20 000 punktów lojalnościowych za darmo!

Czy występują minimalne kwoty depozytu i wypłat?

PZBuk płatności mogą być limitowane pod względem wysokości wpłat i wypłat. W przypadku PZBuk depozyt za pomocą Dotpay minimalna kwota wynosi obecnie 21,48 zł, a maksymalna 42 972,70 zł.

Ile czasu zajmuje przetwarzanie PZBuk płatności?

Czas całkowitego przetwarzania PZBuk wpłaty i wypłaty zależy od kilku czynników, np. kwestii technicznych, czy też sesji bankowych. PZBuk depozyt może zostać zrealizowany praktycznie w jednej chwili. Na dotarcie PZBuk wypłaty czasem trzeba jednak poczekać co najmniej 24 godziny. W przypadku niektórych banków środki mogą zaś trafić na konto nawet w kwadrans.

Jak można anulować wypłatę środków?

Na chwilę obecną nie ma prostego i systemowego sposobu na anulowanie wypłaty. Zawsze można jednak skontaktować się w tej sprawie z działem obsługi klienta np. poprzez czat na żywo.Jeśli nie przyniesie to skutku, to można też z powrotem wpłacić środki na konto w PZBuk.

Jakie waluty są dostępne u tego bukmachera?

W PZBuk płatności mogą być wykonywane wyłącznie przy użyciu polskiej złotówki.

Czy można wypłacić środki na konto zagraniczne?

Z zasady środki z konta w zakładach bukmacherskich mogą być wypłacane jedynie na polskie konto bankowe.

Jakie są dostępne metody płatności?

W przypadku dokonywania wpłat dostępny jest Dotpay oraz Blik. Wypłat wykonuje się zaś wyłącznie przez standardowy przelew bankowy, za pośrednictwem Dotpay.

  • Zakłady na Pzbuk

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci