KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk opinie: recenzja bukmachera

17 lipca, 2020
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

O PZBuk opinie są z każdym miesiącem coraz lepsze. Ten bukmacher to wciąż świeżynka na polskim rynku, ale trzeba przyznać, że jego rozwój od początków działalności do dziś robi naprawdę duże wrażenie. To co, sprawdzimy, jak sobie radzi?

PZBuk opinie Nasza ocena
Oferta powitalna 3
Rynki 4
Kursy 4
Streaming i zakłady na żywo 4
Aplikacja mobilna 4
Możliwości płatnicze 2
Obsługa klienta 3
Ocena końcowa 3
Kod bonusowy MAXSPORT
Rejestracja

Bonus powitalny – ocena

PZBuk zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy bonusem powitalnym pod postacią ubezpieczonego zakładu o wartości 200 zł. Ale, ale! Jeśli wykorzystasz w PZBuk kod bonusowy MAXSPORT, dostaniesz drugi bonus: darmowe 20 000 punktów za samą rejestrację. O ile więc w standardowej ofercie bonus powitalny jest tylko jeden, to posiadacz kodu zgarnie dla siebie jeszcze drugi.

Dodatkowa stówka za punkty PZBuk

20 000 pkt. brzmi dumnie, ale ich prawdziwa wartość jest oczywiście zależna od cen w Sklepie Gracza. Na szczęście na PZBuk kalkulacje wyglądają bardzo apetycznie! Za punkty, które otrzymasz po użyciu naszego kodu promocyjnego, będziesz mógł od razu dokupić sobie dodatkowe 100 zł w formie bonusu od depozytu. Wystarczy, że dwukrotnie kupisz bonus 100% od wpłaty o wartości 50 zł. Stać Cię na to, bo jedno pięć dyszek kosztuje 10 000 pkt.!

PZBuk kod bonusowy - bonus na start

Dostępność rynków – ocena

PZBuk rynki

Pod względem liczby dyscyplin sportowych i rozgrywek PZBuk opinie ma dobre, ponieważ jego oferta prezentuje się zupełnie ok. W PZBuk zakłady dostępne są na takie dyscypliny i wydarzenia jak:

 • Piłka nożna, w tym mecze Pucharu Polski, Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi oraz oczywiście rozgrywki lig europejskich, oraz meczów międzypaństwowych. Obstawić można też np. rozgrywki meksykańskie, czy też afrykańskie.
 • Popularne dyscypliny, takie jak, siatkówka, żużel, skoki narciarskie, piłka ręczna, czy też tenis. Szczególnie bogata jest oferta na rozgrywki tenisowe.
 • Niszowe dyscypliny np. football australijski, snooker, unihokej, czy badminton.
 • Dyscypliny z dużym potencjałem. Nieźle prezentuje się także oferta na coraz popularniejsze rynki, czyli mieszane sztuki walki oraz e-sport.
 • Sporty wirtualne. Od niedawna na PZBuk można także obstawiać symulowane zmagania w czterech dyscyplinach. To rozrywka trwająca 24/7!

PZBuk kursy – ocena

Porównanie kursów na mecze Ligi Mistrzów wskazuje na to, że PZBuk oferuje podobne kursy do STS i Fortuny. Przykładowo, stawiając na zwycięstwo PSG w pierwszym meczu z Manchesterem United 10 zł, po odjęciu podatku w PZBuk wygrać można 30,80 zł. Taka sama wygrana jest możliwa do uzyskania w STS, a minimalnie niższa w Fortunie.

Analiza obecne kursów na najważniejsze wydarzenia z innych dyscyplin sportowych wskazuje za to, że PZBuk w porównaniu do czołówki rynkowej ma na ogół mniej korzystne kursy np. na skoki narciarskie.i koszykówkę. Względnie wysokie kursy są zaś często spotykane np. na siatkówkę i tenis. Zwykle jednak różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są dość niewielkie.

W PZBuk szczególnie dobra jest jednak oferta na zakłady wielokrotne. Dzięki Kombodoładowaniu wygrana może bowiem wzrosnąć nawet o aż 15%. Reasumując, w kwestii PZBuk opinie na temat kursów powinny być raczej dobre.

Streaming i zakłady na żywo w PZBuk – ocena

Bardzo ucieszyliśmy się na wiadomość, że w PZBuk pojawiła się opcja live streaming. Wcześniej nie było takiej możliwości, ale obecnie gracze mogą już oglądać transmisje na żywo z wybranych spotkań, ułatwiając sobie tym samym podejmowanie decyzji, na kogo postawić. Same zakłady na żywo również prezentują się solidnie. Dostępnych jest sporo wydarzeń do obstawiania live, a najwięcej oczywiście tych dotyczących piłki nożnej i innych popularnych w Polsce dyscyplin. W sekcji PZBuk zakłady na żywo znaleźć można jednak także i niszowe dyscypliny jak np. badminton.

Jeżeli w danym meczu nie jest udostępniana transmisja na żywo, brak streamingu jest w pewnym stopniu rekompensowany przez pojawiające się statystyki i wizualizacje tego, co dzieje się w czasie spotkania. Na podstawie tego łatwiej jest bowiem podjąć właściwą decyzję. Dostęp do tej opcji nie wymaga zaś nawet zalogowania się.

PZBuk zakłady na żywo ocena

PZBuk aplikacja mobilna – ocena

Aplikacja PZBuk

Nasza ocena PZBuk zdecydowanie urosła, kiedy bukmacher wydał oficjalną aplikację na urządzenia mobilne. Wydana przez PZBuk aplikacja umożliwia obstawianie przedmeczowe i na żywo, śledzenie statystyk, zlecanie wypłat i wiele, wiele więcej.

Wśród funkcji jest w zasadzie wszystko to, co zazwyczaj robisz na portalu pełnowymiarowym. Do tego buk wprowadził specjalne zakłady Kardio dostępne wyłącznie na urządzeniach mobilnych, obiecuje także promocje i bonusy dedykowane wyłącznie grającym na telefonach i tabletach. Trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi bukmacherami PZBuk robi naprawdę dużo w celu zachęcenia graczy do pobrania aplikacji. Oby tak dalej!

PZBuk możliwości płatnicze — ocena

Jeśli chodzi o PZBuk, opinie na temat możliwości płatniczych są średnie. Dostępnych metod wciąż nie ma za dużo, ale trzeba przyznać, że portal się w tej kwestii rozwija. Jeszcze niedawno było ich tylko dwie, a teraz pojawiły się dwie kolejne, czyli mamy już przed sobą cztery możliwości. Oto one:

 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Blik.

Minimalny depozyt możliwy do wpłaty wynosi ponad 20 złotych, a możliwa jest jedynie wpłata w polskiej walucie. To także ma odbicie na PZBuk opinie o opcjach płatniczych. Należy jednak pamiętać, że opcje płatności to słaby punkt większości polskich bukmacherów, a PZBuk zakłady bukmacherskie mają jeszcze czas by poprawić się w tym zakresie.

Obsługa klienta – ocena

Jeśli chodzi o PZBuk opinie na temat obsługi klienta są akurat dość przeciętne. Do wyboru są dwie możliwości:

 • Formularz kontaktowy e-mail
 • Chat na żywo

Od działu obsługi można uzyskać dokładną i wyczerpującą odpowiedź, oczywiście w języku polskim. Niestety, zwykle trzeba sporo odczekać, zanim ją się otrzyma. Czat nie jest dostępny całodobowo, ale można zauważyć, że bukmacher stara się rozszerzyć godziny obsługi. Jeszcze niedawno były to 10:00 do 19:00, a czasem nawet tylko do 17.00 a obecnie wyświetla się już informacja, że zamknięcie następuje dopiero o 20.00. Wciąż nie jest to taki poziom jak u wiodących polskich bukmacherów, ale cieszy fakt, że jakość oferowanych przez PZBuk zakłady bukmacherskie usług regularnie się poprawia.

PZBuk obsługa klienta

Nasz werdykt, czyli ocena końcowa

Z PZBuk jest trochę jak z młodym, utalentowanym piłkarzem, którego trener zespołu już od dawna planował wprowadzić do pierwszej drużyny. Młodzian ten zagrał już kilka meczów i pokazał spory potencjał, ale wciąż ma duże braki do nadrobienia pod wieloma względami. To zaś głównie od niego będzie zależeć, czy i jak będzie dalej się rozwijać i czy zostanie prawdziwą gwiazdą.

O PZBuk opinie na chwilę obecną są całkiem niezłe, ale zachowawcze, temu bukmacherowi sporo bowiem brakuje do czołówki rynkowej. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę krótki staż, PZBuk prezentuje się zupełnie solidnie i ma spory potencjał. U tego bukmachera warto zaś założyć konto między innymi z powodu świetnego bonusu powitalnego, czyli ubezpieczenia zakładu do 200 zł, a wykorzystany kod bonusowy MAXSPORT zapewni dodatkowo 20 000 punktów lojalnościowych na start.

Co nam się podoba? Co nam się nie podoba?
Darmowy zakład 50 zł  Możliwości płatnicze
 Spora liczba rynków  Obsługa klienta
Na ogół niezłe kursy
 • Zakłady na Pzbuk

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci