KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk opinie: recenzja bukmachera

Kwiecień 24, 2019
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

PZBuk opinie są dość przeciętne. Biorąc jednak pod uwagę, że wciąż jest to nowy bukmacher, można się spodziewać, że jego ocena z czasem będzie coraz wyższa. Jak jednak na chwilę obecną można ocenić PZBuk zakłady bukmacherskie?

PZBuk opinie Nasza ocena
Oferta powitalna 3
Rynki 4
Kursy 4
Streaming i zakłady na żywo 4
Aplikacja mobilna 3
Możliwości płatnicze 2
Obsługa klienta 3
Ocena końcowa 3
Kod bonusowy MAXSPORT
Rejestracja

Bonus powitalny – ocena

PZBuk zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy bonusem powitalnym pod postacią pomnożenia pierwszego depozytu przez 150% do 300 zł. Możesz więc po wpłacie 200 zł mieć tak naprawdę do gry aż pięć stówek. PZBuk opinie w zakresie oferty na przywitanie są zaś ambiwalentne. Z jednej strony dostaniesz tu aż 150% pierwszej wpłaty, nie 100%, jak u wielu innych bukmacherów

PZBuk bonus ocena

Z drugiej jednak strony, kwota nie robi wielkiego wrażenia i warunek obrotowy jest dosyć trudny do spełnienia. Trzeba obrócić czterokrotnością kwoty bonus plus wpłata na zakładach wielokrotnych z kursem co najmniej 2.00. Żeby w ogóle dostać bonus trzeba wpłacić co najmniej 100 zł. Ale, ale! Jeśli wykorzystasz w PZBuk kod bonusowy MAXSPORT, dostaniesz drugi bonus: darmowe 20 000 punktów za samą rejestrację. O ile więc w standardowej ofercie bonus powitalny jest tylko jeden, to posiadacz kodu zgarnie dla siebie drugi.

Dostępność rynków – ocena

PZBuk rynki

Pod względem ilości dyscyplin sportowych i rozgrywek PZBuk opinie ma dobre, ponieważ jego oferta prezentuje się co najmniej dobrze. PZBuk zakłady dostępne są na takie dyscypliny i wydarzenia jak:

  • Piłka nożna, w tym mecze Pucharu Polski, Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi oraz oczywiście rozgrywki lig europejskich, oraz meczów międzypaństwowych. Obstawić można też np. rozgrywki meksykańskie, czy też afrykańskie.
  • Popularne dyscypliny, takie jak, siatkówka, żużel, skoki narciarskie, piłka ręczna, czy też tenis. Szczególnie bogata jest oferta na rozgrywki tenisowe.
  • Niszowe dyscypliny np. football australijski, snooker, unihokej, czy badminton.
  • Dyscypliny z dużym potencjałem. Nieźle prezentuje się także oferta na coraz popularniejsze rynki, czyli mieszane sztuki walki oraz e-sport.

PZBuk kursy – ocena

Porównanie kursów na mecze Ligi Mistrzów wskazuje na to, że PZBuk oferuje podobne kursy do STS i Fortuny. Przykładowo, stawiając na zwycięstwo PSG w pierwszym meczu z Manchesterem United 10 zł, po odjęciu podatku w PZBuk wygrać można 30,80 zł. Taka sama wygrana jest możliwa do uzyskania w STS, a minimalnie niższa w Fortunie.

Analiza obecne kursów na najważniejsze wydarzenia z innych dyscyplin sportowych wskazuje za to, że PZBuk w porównaniu do czołówki rynkowej ma na ogół mniej korzystne kursy np. na skoki narciarskie.i koszykówkę. Względnie wysokie kursy są zaś często spotykane np. na siatkówkę i tenis. Zwykle jednak różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są dość niewielkie.

W PZBuk szczególnie dobra jest jednak oferta na zakłady wielokrotne. Dzięki Kombodoładowaniu wygrana może bowiem wzrosnąć nawet o aż 15%. Reasumując, PZBuk opinie na temat kursów powinny być raczej dobre.

Streaming i zakłady na żywo w PZBuk – ocena

Bardzo ucieszyliśmy się na wiadomość, że w PZBuk pojawiła się opcja live streaming. Wcześniej nie było takiej możliwości, ale obecnie gracze mogą już oglądać transmisje na żywo z wybranych spotkań, ułatwiając sobie tym samym podejmowanie decyzji, na kogo postawić. Same zakłady na żywo również prezentują się solidnie. Dostępnych jest sporo wydarzeń do obstawiania live, a najwięcej oczywiście tych dotyczących piłki nożnej i innych popularnych w Polsce dyscyplin. W sekcji PZBuk zakłady na żywo znaleźć można jednak także i niszowe dyscypliny jak np. badminton.

Jeżeli w danym meczu nie jest udostępniana transmisja na żywo, brak streamingu jest w pewnym stopniu rekompensowany przez pojawiające się statystyki i wizualizacje tego, co dzieje się w czasie spotkania. Na podstawie tego łatwiej jest bowiem podjąć właściwą decyzję. Dostęp do tej opcji nie wymaga zaś nawet zalogowania się.

PZBuk zakłady na żywo ocena

PZBuk aplikacja mobilna – ocena

Aplikacja mobilna tego bukmachera jeszcze  nie została wydana i przynajmniej na razie nie wiadomo, kiedy ma to się zmienić. PZBuk opinie na temat przeglądarkowej wersji są zaś mocno przeciętne.

Z jednej strony na telefonie ma się dostęp do praktycznie wszystkich funkcji pojawiających się w wersji stacjonarnej. Sama strona jest też całkiem ładna. Niestety w wersji mobilnej rozmieszczenie poszczególnych grafik bywa dalekie od ideału. Największą bolączką jest tutaj jednak to, że poszczególne podstrony ładują się w wolnym tempie, co bywa mocno irytujące.

PZBuk możliwości płatnicze — ocena

PZBuk opinie na temat możliwości płatniczych są kiepskie. Wpłacanie depozytów i wypłacanie środków jest bowiem aktualnie możliwe tylko na dwa sposoby, czyli:

  • Dotpay
  • Blik.

Minimalny depozyt możliwy do wpłaty wynosi ponad 20 złotych, a możliwa jest jedynie wpłata w polskiej walucie. To także ma odbicie na PZBuk opinie o opcjach płatniczych. Należy jednak pamiętać, że opcje płatności to słaby punkt większości polskich bukmacherów, a PZBuk zakłady bukmacherskie mają jeszcze czas by poprawić się w tym zakresie.

Obsługa klienta – ocena

PZ BUK opinie na temat obsługi klienta także są mocno przeciętne. Do wyboru są dwie możliwości:

  • Formularz kontaktowy e-mail
  • Chat na żywo

Od działu obsługi można uzyskać dokładną i wyczerpującą odpowiedź, oczywiście w języku polskim. Niestety, zwykle trzeba sporo odczekać, zanim ją się otrzyma. Dużą bolączką jest także krótki czas dostępności chatu live. Do niedawna pojawiała się informacja, że jest on czynny  od 10:00, do 19:00. Dziś, czyli w środę 09.01.2019 wyskakuje monit, że z chatu korzystać można wyłącznie w godzinach 10:00-17:00. Obsługa klienta to więc kolejny aspekt funkcjonowania, w którym PZBuk zakłady bukmacherskie powinny się poprawić.

PZBuk obsługa klienta

Nasz werdykt, czyli ocena końcowa

Z PZBuk jest trochę jak z młodym, utalentowanym piłkarzem, którego trener zespołu już od dawna planował wprowadzić do pierwszej drużyny. Młodzian ten zagrał już kilka meczów i pokazał spory potencjał, ale wciąż ma duże braki do nadrobienia pod wieloma względami. To zaś głównie od niego będzie zależeć, czy i jak będzie dalej się rozwijać i czy zostanie prawdziwą gwiazdą.

PZBuk opinie na chwilę obecną są całkiem niezłe, ale zachowawcze, temu bukmacherowi sporo bowiem brakuje do czołówki rynkowej. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę krótki staż, PZBuk prezentuje się zupełnie solidnie i ma spory potencjał. U tego bukmachera warto zaś założyć konto między innymi z powodu świetnego bonusu powitalnego, czyli zamiany 200 złotych na 500 zł, a wykorzystany kod bonusowy MAXSPORT zapewni dodatkowo 20 000 punktów lojalnościowych na start.

Co nam się podoba? Co nam się nie podoba?
 Specyfika bonusu darmowy zakład  Możliwości płatnicze
 Spora liczba rynków  Niewiele dodatkowych bonusów, których nie trzeba kupować
Na ogół niezłe kursy
  • Zakłady na Pzbuk

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne