KOD BONUSOWY PZBUK

Jak uzyskać PZBuk bonus – warunki i regulamin

18 kwietnia, 2020
par admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

PZBuk bonus to świetna szansa na rozpoczęcie udanej gry u tego legalnego bukmachera. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób działa ta promocja, jakie są jej warunki i jak z niej skorzystać. Przydatne okazać mogą się także informacje na temat tego, co jest napisane drobnym drukiem, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym bonusie.

Jaki PZBuk bonus jest dostępny?

Typ Wartość bonusu Zgarnij PZBuk bonus
Bonus powitalny: cashback zwrot do 200 zł
+ 20 000 punktów lojalnościowych za darmo!
MAXSPORT
Sklep Gracza – program lojalnościowy Uzyskane punkty wymieniania się na nagrody w Sklepie Gracza np. na darmowe zakłady MAXSPORT
Kombodoładowanie Do nawet +15% więcej przy zakładzie wielokrotnym

PZBuk BONUS POWITALNY na sport

PZBuk oferuje obecnie jeden z najciekawszych cashbacków na rynku: ubezpieczenie zakładu aż do 200 zł. Oprócz tego możesz przytulić jeszcze 20 000 punktów lojalnościowych, które można potem wymienić w Sklepie np. na bonus 100% do 100 zł!

PZBuk bonus powitalny: cashback 200 zł

Jak uzyskać PZBuk bonus powitalny ubezpieczony zakład 200 zł na zakłady sportowe?

Zdobycie powitalnych bonusów bukmacherskich wymaga wykonania kilku czynności. Na szczęście w przypadku PZBuk bonus uzyskać można z dużą łatwością:

 1. Zarejestruj się na PZBuk oraz potwierdź swój numer telefonu.
 2. Wpłać depozyt.
 3. Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł; pojedynczy kurs na kuponie musi wynieść min. 1.40.
 4. Jeśli przegrasz, otrzymasz od PZBuk bonus: zwrot stawki za kupon promocyjny.

Pamiętaj, że wiele zakładów bukmacherskich oferuje kody promocyjne przy rejestracji. Chcąc uzyskać więcej informacji na ten temat, wejdź do instrukcji z kodem bonusowym!

PZBuk bonus – warunki

Chcąc uzyskać PZBuk bonus powitalny, trzeba spełnić warunki regulaminowe. W szczególności należy tutaj pamiętać o tym, że:

 • Należy zarejestrować się poprzez wpisanie swoich prawdziwych danych osobowych oraz teleadresowych (więcej o rejestracji).
 • Koniecznie należy zweryfikować numer telefonu tuż po rejestracji w panelu klienta (wpisać kod SMS, jaki otrzyma się na telefon).
 • Trzeba wpłacić pierwszy depozy i obstawić kupon wielokrotny po kursie każdego zdarzenia min. 1.40.
 • Zwrot nastąpi w momencie, w którym kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany.

Jak otrzymać od PZBuk za darmo 20 000 punktów na start?

Jeśli chcesz rozpocząć grę w PZBuk z lepszej pozycji, niż inni, podaj podczas rejestracji kod bonusowy MAXSPORT. Za jego przyczyną do Twojego konta gracza zostanie przypisanych aż 20 000 punktów lojalnościowych zupełnie za darmo! Nie musisz nic więcej robić – ten bonus nie podlega żadnym dodatkowym warunkom ani obrotowi.

Co za te punkty? Dodatkowe 100 zł na start!

20 000 pkt. PZBuk, które otrzymasz za nasz kod bonusowy, to wystarczająco, żeby podwyższyć swój bonus powitalny nawet o 100 zł! Nie żartujemy – to naprawdę tak proste. W Sklepie gracza dodatkowe 50 zł bonusu kosztuje 10 000 pkt., a Ciebie stać na dwa takie „produkty”. Wystarczy, że je kupisz, a znowu będziesz dysponować bonusem 100% od wpłaty, tym razem na wysokość 100 zł. Łącznie możesz mieć więc na początek nawet 600 zł!

Dodatkowe promocje i bonusy w PZBuk

W dodatku to ciekawego bonusu powitalnego, u tego bukmachera liczyć można także na dwie równie interesujące promocje dodatkowe. Program lojalnościowy to nagroda za aktywność u tego bukmachera, a Kombodoładowanie jest stworzone dla maniaków zakładów wielokrotnych.

Sklep gracza – program lojalnościowy

PZBuk bonus pod postacią punktów wymienianych na nagrody to program lojalnościowy w klasycznym wydaniu. Gracz za aktywności wybranego typu otrzymuje punkty, które później może wymienić na nagrody w tzw. Sklepie Gracza. W ten sposób uzyskać można środki bonusowe do gry, darmowe zakłady oraz inne niespodzianki. Ich wysokość jest zaś zależna od sumy uzbieranych punktów.

PZBuk bonus Sklep Gracza

Za aktywności jakiego typu zdobywa się punkty?

Punkty lojalnościowe w tych zakładach bukmacherskich uzyskać można za takie działania jak:

 • Zarejestrowanie na stronie tego bukmachera. Warunki, jakie trzeba spełnić, to pozytywne zweryfikowanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. W ten sposób uzyskać można 600 punktów, chociaż za rejestrację z kodem bonusowym MAXSPORT otrzymasz aż 20 000 punktów.
 • Zatwierdzenie dokumentów. Za każdy dokument otrzymać można aż 1 000 punktów. Warunki, jakie trzeba spełnić to przesłanie poprawnej dokumentacji i zatwierdzenie jej przez Dział Wsparcia tego bukmachera.
 • Wpłacenie pierwszego depozytu, za co otrzymuje się 100 punktów.
 • Każda wpłata za minimum 50 zł generuje dodatkowe punkty. Warunki są takie, że za każde wpłacone 50 zł, otrzymuje się 50 punktów.
 • Logowanie każdego dnia na portalu PZBuk. Dzięki temu budżet punktów rośnie codziennie od 25 punktów.
 • Obstawianie zakładowym przedmeczowych i na żywo. Ilość zdobytych punktów jest zależna od wartości zakładów i ilości zdarzeń. Warunki, jakie trzeba tu spełnić to wydanie co najmniej 5 zł. Przykładowo za zakład 5 zł na 10 wydarzeń uzyskuje się 100 punktów.

Kombodoładowanie

PZBuk bonus Kombodoładowanie pozwala zyskać do aż nawet 15% więcej przy zakładach wielokrotnych. Co istotne, premie zgarnia się bez konieczności obrotu

PZBuk bonus Kombodoladowanie

Warunki PZBuk bonus Kombodoładowanie wiążą się przede wszystkim z tym, że promocja ta dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie. Chcąc liczyć na tą promocję, należy więc obstawić Ligę Mistrzów, Ligę Europy, rozgrywki w najwyższych ligach w Anglii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii Francji lub też polską Ekstraklasę. PZBuk bonus Kombodoładowanie dotyczy także meczów reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów oraz spotkań towarzyskich.

Wysokość dodatkowej wygranej zależy zaś od ilości obstawionych wydarzeń. Na przykład przy zakładzie podwójnym wygrana rośnie o 1%, przy zakładzie 7-krotnym już o 10%, a przy zakładzie 11-krotnym lub większym aż o 15%.

Masz problem z bonusem? Sprawdź, gdzie uzyskasz wsparcie

Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały transparentną i przyjazną użytkownikowi ofertę bonusową. Wszystko to dzięki temu, że warunki, z jakimi związany jest PZBuk bonus, są proste i przejrzyste, a ich regulamin jest bardzo czytelny. Dlatego też większość graczy uzyska PZBuk bonus z taką łatwością, z jaką Leo Messiemu przychodzi strzelanie bramek z rzutów wolnych.

Jeśli jednak przy staraniu się o uzyskanie PZBuk bonus napotkało się na problem lub ma się jakąś wątpliwość, to zawsze można skontaktować się z działem obsługi klienta tego bukmachera przez:

 • Czat na żywo PZBuk, działający w godzinach 10:00 – 17:00
 • Przesłanie wiadomości e-mail – można to zrobić w dowolnym momencie dnia i nocy poprzez skorzystanie z formularza kontaktu dostępnego na stronie tego bukmachera.
 • Przydatne informacje można też znaleźć poprzez skorzystanie z działu FAQ, który także jest dostępny na stronie internetowej PZBuk.
 • Zakłady na Pzbuk

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci