KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk aplikacja – jak grać na urządzeniach mobilnych?

Styczeń 19, 2020
par admin

Tekst reklamowy | 18+

Jak działa PZBuk aplikacja? Czy nowy legalny zakład bukmacherski na polskim rynku dobrze dostosował swoje usługi do urządzeń mobilnych? Sprawdź, jak funkcjonuje PZBuk mobile i czego się można po niej spodziewać.

PZBuk aplikacja
Wymagania systemowe 4
Bonusy 4
Funkcjonalność 4
Opinie 4
Kod promocyjny MAXSPORT
Sprawdź ją teraz

Jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Fanfary! Wreszcie zagościła na PZBuk aplikacja mobilna, a trochę musieliśmy się na to naczekać, więc od razu bierzemy się za opisanie dla Ciebie jej funkcji. Niestety od razu musimy delikatnie skrytykować jedną kwestię, a mianowicie tę, że póki co aplikacja PZBuk jest dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem Android. Owszem, można powiedzieć, że to on jest wiodący wśród polskich fanów zakładów, ale przecież mnóstwo Polaków ma też iPhone’y. Mamy więc nadzieję, że bukmacher szybko wyda także wersję aplikacji na iOS.

Zastanawiasz się, jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych? To nic trudnego. Jeśli masz telefon lub tablet z systemem Android, to po prostu wejdź w zakładkę na stronie PZBuk “aplikacja mobilna” i kliknij “Pobierz aplikację”. Obok będzie się wyświetlać prosta instrukcja, dzięki której na pewno wszystko pójdzie gładko.

PZBuk aplikacja mobilna

PZbuk aplikacja – co przyniesie przyszłość?

Na szczęście można się spodziewać, że wersja przeglądarkowa będzie coraz lepsza. Posiadacze apki mogą się natomiast spodziewać kolejnych promocji i bonusów oraz ciekawych funkcji. Widać, że dla PZBuk apka to priorytet i planują rozwijać ją i zachęcać użytkowników do jej pobierania.

Jak prezentuje się na PZBuk bonus?

PZBuk bonus powitalny

W swej ofercie bonusowej Polskie Zakłady Bukmacherskie stawiają na prostotę. Bonusów jest raczej niewiele, ale za to są one łatwe do uzyskania i przynoszą wymierne korzyści. Skorzystać można z darmowego zakładu na start, programu lojalnościowego oraz zwiększenia wygranych przy zakładach wielokrotnych, czyli tzw. Kombodoładowanie.

Gracze mogą też uzyskać dodatkowe korzyści, rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jak uzyskać bonus powitalny PZBuk – freebet 50 zł

Na powitanie u bukmachera PZBuk możesz dostać darmowy zakład o wartości 50 zł. Chcąc go otrzymać, należy zarejestrować się u tego bukmachera oraz zweryfikować numer telefonu. Później wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty i postawić zakład wielokrotny o kursie minimalnym 2.0 za co najmniej 50 zł.

Aby wypłacić uzyskany bonus, należy postawić freebet na kuponie wielokrotnym z kursem co najmniej 2.0. Wygraną kasę od razu będziesz mógł wypłacić. Zostanie ona jednak obniżona o 50 zł, czyli o stawkę freebetu.

Jak otrzymać 20 000 punktów na start? – tylko z kodem bonusowym!

Spełniając warunek w celu otrzymania freebetu, możesz przyklepać sobie także 20 000 punktów programu lojalnościowego totalnie za darmo i bez wysiłku. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz specjalny PZBuk kod bonusowy MAXSPORT. Kiedy Twoje konto zostanie aktywowane i po postawieniu zakładu AKO o kursie co najmniej 2.0 za 50 zł, wpadnie na nie dokładnie 20 000 punktów! Taka kwota wystarczy Ci na to, żeby od razu przejść do Sklepu Gracza i wykupić aż 100 zł w formie dodatkowego bonusu 100% od depozytu.

Jak działa program lojalnościowy – Sklep Gracza PZBuk?

W PZBuk skorzystać można z programu lojalnościowego, którego zasady funkcjonowania są także bardzo proste. Polega on na zbieraniu punktów np. za codzienne logowanie się, dokonywanie depozytów, czy obstawianiu zakładów wielokrotnych. Następnie zaś te punkty wymienia się w Sklepie Gracza np. na atrakcyjne nagrody.

Czym jest Kombodoładowanie?

Kombodoładowanie do gratka dla graczy obstawiających zakłady wielokrotne dotyczące najważniejszych meczów piłkarskich. Ten bonus polega po prostu na zwiększeniu wygranej. Zasada jest tutaj taka, że im dany zakład zawiera więcej wydarzeń, tym wartość Kombodoładowania jest większa. Jeśli więc obstawi się np. zakład 11-krotny, to wygrana może być większa o aż 15%.

PZBuk mobile – funkcjonalność i dostępne opcje

Jeśli nie chcesz ściągać aplikacji lub nie masz odpowiedniego systemu na swoim urządzeniu, możesz skorzystać z wersji przeglądarkowej mobilnego portalu tego bukmachera. Ta jest w zasadzie praktycznie identyczna jak stacjonarny odpowiednik. PZBuk mobile to więc dostęp do wszystkich funkcji, z jakich skorzystać można na pełnej wersji strony.

Ale przejdźmy do apki, którą już nam zaserwowano. Możesz robić dzięki niej w zasadzie wszystko to, co normalnie robiłbyś na serwisie PZBuk – a nawet więcej! Mamy więc oczywistości takie jak możliwość przeglądania oferty zakładów i obstawiania przedmeczowo, na żywo i wirtualnie. Do tego łatwe zarządzanie pieniędzmi i zlecanie szybkich wypłat, a także korzystanie z opcji Cash-Out. To jednak nie koniec, bo bukmacher wprowadził też dedykowane użytkownikom mobilnym zakłady Kardio – można je obstawiać wyłącznie z aplikacji, więc warto ją pobrać! Do tego PZBuk obiecuje, że regularnie będą się pojawiać specjalne promocje dostępne tylko dla użytkowników apki. Trzeba przyznać, że warto się poważnie zastanowić nad ściągnięciem aplikacji PZBuk!

PZBuk aplikacja - funkcjonalność

Niestety, wersja przeglądarkowa ma problemy z płynnością i optymalnym rozmieszczeniem treści na stronie. Dopóki nie ulegnie to zmianie, to wskazane jest więc korzystanie z usług tego zakładu bukmacherskiego przez komputer lub laptop, a w przypadku urządzeń z Androidem przez aplikację. Wersji mobilnej lepiej jest zaś używać, tylko wtedy, gdy nie ma się innej możliwości.

F.A.Q.

Jak postawić zakład przez PZBuk mobile?

Zakłady można obstawiać na kilka sposobów. Przykładowo można kliknąć rozwijane menu w lewym, górnym rogu i wybrać opcję “Zakład”. Następnie należy wybrać rezultat wybranego wydarzenia, określić wartość zakładu i kliknąć “Postaw Zakład”.

Jak dokonać depozytu na urządzeniach mobilnych?

Wystarczy w aplikacji lub w mobilnej wersji strony internetowej kliknąć w funkcję “Wpłata” na koncie gracza, a następnie wybrać sposób płatności i jej dokonać.

Jak wypłacić środki przez telefon?

Podobnie jak w przypadku wpłat, należy wejść w konto gracza po zalogowaniu się. Następnie zaś należy kliknąć “Wypłata” i postępować zgodnie z pojawiającymi się wytycznymi.

W jaki sposób skontaktować się z obsługą na telefonie?

Chcąc nawiązać kontakt z działem obsługi, należy kliknąć rozwijane menu w lewym górnym rogu. Następnie trzeba kliknąć “Punkt Obsługi Klienta oraz wybrać opcję “Czat” lub “Email”. W tym miejscu ma się także dostęp do działu FAQ tego bukmachera.

PZBuk aplikacja opinie

Zalety Wady
Dostęp do wszystkich funkcji i opcji w wersji przeglądarkowej Rozmieszczenie treści w wersji przeglądarkowej powinno być lepsze
Przeglądarkowa wersja na telefon jest atrakcyjna wizualnie Wersja przeglądarkowa zastępująca PZBuk aplikacja nie działa płynnie
Zakłady Kardio i promocje na urządzenia mobilne

Opublikowana niedawno przez PZBuk aplikacja jest naprawdę ładnie zaprojektowana i funkcjonalna. Oferuje nie tylko pełną, ale też rozszerzoną funkcjonalność względem wersji pełnowymiarowej. Obecna wersja przeglądarkowa jest zaś ładna i funkcjonalna jak gra Sergio Busquetsa. Niestety ma braki szybkościowe nawet większe, niż ten legendarny hiszpański pivot. Na szczęście praktycznie żadnych zarzutów nie można postawić bonusowi powitalnemu, z którego skorzystanie może być wysoce opłacalne. (Poznaj ogólną opinię o PZBuk).

  • Zakłady na Pzbuk

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne