KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk aplikacja – jak grać na urządzeniach mobilnych?

Kwiecień 24, 2019
par admin

Tekst reklamowy | 18+

Jak działa PZBuk aplikacja? Czy nowy legalny zakład bukmacherski na polskim rynku dobrze dostosował swoje usługi do urządzeń mobilnych? Sprawdź, jak funkcjonuje PZBuk mobile i czego się można po niej spodziewać.

PZBuk aplikacja
Wymagania systemowe 4
Bonusy 3
Funkcjonalność 3
Opinie 3
Kod promocyjny MAXSPORT
Sprawdź ją teraz

Jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Trzeba zacząć od tego, że PZBuk aplikacja mobilna nie ujrzała jeszcze światła dziennego, w czym jednak nie ma niczego dziwnego. W końcu nowi bukmacherzy od początku działalności oferują aplikację mobilną tak rzadko, jak rzadko reprezentacja San Marino wygrywa mecze.

PZBuk aplikacja mobilna

Przede wszystkim jednak PZBuk mobile działa w formie mobilnej. Strona tego bukmachera jest bowiem responsywna, a telefoniczna wersja przeglądarkowa to wierne odwzorowanie tej stacjonarnej. Można powiedzieć, że jedyna różnica polega na tym, że obsługuje się ją dotykowo, a nie za pomocą myszki i klawiatury. Obecnie jednak PZBuk mobile wymaga dopracowania, głównie pod względem płynności. Na chwilę obecną podstrony PZBuk mobile ładują się bowiem stanowczo zbyt długo, co może być irytujące.

PZbuk aplikacja – co przyniesie przyszłość?

Na szczęście można się spodziewać, że wersja przeglądarkowa będzie coraz lepsza. Prawdopodobnie w końcu powstanie także PZBuk aplikacja. Jej obsługa powinna być podobna do konkurencyjnych aplikacji. Trzeba ją będzie po prostu pobrać i zainstalować na swoim smartfonie.

Jak prezentuje się PZBuk bonus ?

W swej ofercie bonusowej Polskie Zakłady Bukmacherskie stawiają na prostotę. Bonusów jest raczej niewiele, ale za to są one łatwe do uzyskania i przynoszą wymierne korzyści. Skorzystać można z darmowego zakładu na start, programu lojalnościowego oraz zwiększenia wygranych przy zakładach wielokrotnych, czyli tzw. Kombodoładowanie.

Gracze mogą też uzyskać dodatkowe korzyści, rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jak uzyskać bonus powitalny PZBuk – 150% czyli zamień 200 zł na 500 zł?

Na powitanie u bukmachera PZBuk możesz dostać 150% od pierwszej wpłaty do 200 zł, czyli bonus może wynieść nawet 300 zł, dając Ci na początek pięć stówek na obstawianie. Chcąc go otrzymać, należy zarejestrować się u tego bukmachera oraz zweryfikować numer telefonu. Później wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty w wysokości minimum 100 zł. Maksymalna kwota, jaka zostanie objęta bonusem to 200 zł.

Aby wypłacić uzyskany bonus, należy obrócić czterokrotnie bonusem i depozytem na zakładach AKO (wielokrotnych) o kursie co najmniej 2.00.

Jak otrzymać 20 000 punktów na start? – tylko z kodem bonusowym!

Do darmowego zakładu 50 zł możesz przyklepać sobie także 20 000 punktów programu lojalnościowego totalnie za darmo i bez wysiłku. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz specjalny PZBuk kod bonusowy MAXSPORT. Kiedy Twoje konto zostanie aktywowane, wpadnie na nie dokładnie 20 000 punktów!

Jak działa program lojalnościowy – Sklep Gracza PZBuk?

W PZBuk skorzystać można z programu lojalnościowego, którego zasady funkcjonowania są także bardzo proste. Polega on na zbieraniu punktów np. za codzienne logowanie się, dokonywanie depozytów, czy obstawianiu zakładów wielokrotnych. Następnie zaś te punkty wymienia się w Sklepie Gracza np. na darmowe zakłady oraz inne wybrane nagrody.

Czym jest Kombodoładowanie?

PZBuk mobile bonus

Kombodoładowanie do gratka dla graczy obstawiających zakłady wielokrotne dotyczące najważniejszych meczów piłkarskich. Ten bonus polega po prostu na zwiększeniu wygranej. Zasada jest tutaj taka, że im dany zakład zawiera więcej wydarzeń, tym wartość Kombodoładowania jest większa. Jeśli więc obstawi się np. zakład 11-krotny, to wygrana może być większa o aż 15%.

PZBuk mobile – funkcjonalność i dostępne opcje

Jako że obecnie PZBuk aplikacja nie jest dostępna, to skupić trzeba się na wersji przeglądarkowej tego bukmachera. Ta jest w zasadzie praktycznie identyczna jak stacjonarny odpowiednik. PZBuk mobile to więc dostęp do wszystkich funkcji, z jakich skorzystać można u tego bukmachera.

PZBuk aplikacja - funkcjonalność

Niestety, wersja przeglądarkowa ma problemy z płynnością i optymalnym rozmieszczeniem treści na stronie. Dopóki nie ulegnie to zmianie, to wskazane jest więc korzystanie z usług tego zakładu bukmacherskiego przez komputer lub laptop. Wersji mobilnej lepiej jest zaś używać, tylko wtedy, gdy nie ma się innej możliwości.

F.A.Q.

Jak postawić zakład przez PZBuk mobile?

Zakłady można obstawiać na kilka sposobów. Przykładowo można kliknąć rozwijane menu w lewym, górnym rogu i wybrać opcję “Zakład”. Następnie należy wybrać rezultat wybranego wydarzenia, określić wartość zakładu i kliknąć “Postaw Zakład”.

Jak dokonać depozytu na urządzeniach mobilnych?

PZBuk aplikacja jeszcze nie istnieje, a przeglądarkowy PZBuk mobile jest wiernym odzwierciedleniem wersji stacjonarnej. Dlatego też wpłat na telefonach dokonuje się identycznie jak na komputerze. Trzeba kliknąć w funkcję “Wpłata” na koncie gracza, a następnie wybrać sposób płatności i jej dokonać.

Jak wypłacić środki przez telefon?

Podobnie jak w przypadku wpłat, należy wejść w konto gracza po zalogowaniu się. Następnie zaś należy kliknąć “Wypłata” i postępować zgodnie z pojawiającymi się wytycznymi.

W jaki sposób skontaktować się z obsługą na telefonie?

Chcąc nawiązać kontakt z działem obsługi, należy kliknąć rozwijane menu w lewym górnym rogu. Następnie trzeba kliknąć “Punkt Obsługi Klienta oraz wybrać opcję “Czat” lub “Email”. W tym miejscu ma się także dostęp do działu FAQ tego bukmachera.

PZBuk aplikacja opinie

Zalety Wady
Dostęp do wszystkich funkcji i opcji w wersji przeglądarkowej PZBuk aplikacja nie została jeszcze wydana
Przeglądarkowa wersja na telefon jest atrakcyjna wizualnie Wersja przeglądarkowa zastępująca PZBuk aplikacja nie działa płynnie
Rozmieszczenie treści w wersji przeglądarkowej powinno być lepsze

Trzeba poczekać na to, jak pojawi się PZBuk aplikacja. Obecna wersja przeglądarkowa jest zaś ładna i funkcjonalna jak gra Sergio Busquetsa. Niestety ma braki szybkościowe nawet większe, niż ten legendarny hiszpański pivot. Na szczęście praktycznie żadnych zarzutów nie można postawić bonusowi powitalnemu, z którego skorzystanie może być wysoce opłacalne. (Poznaj ogólną opinię o PZBuk.)

  • Zakłady na Pzbuk

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne