KOD BONUSOWY PZBUK

PZBuk aplikacja – jak grać na urządzeniach mobilnych?

18 kwietnia, 2020
par admin

Tekst reklamowy | 18+

Jak działa w PZBuk aplikacja? Czy nowy legalny bukmacher na polskim rynku dobrze dostosował swoje usługi do urządzeń mobilnych? Sprawdź, jak funkcjonuje PZBuk mobile i czego się można po niej spodziewać.

PZBuk aplikacja
Wymagania systemowe 4
Bonusy 4
Funkcjonalność 4
Opinie 4
Kod promocyjny MAXSPORT
Sprawdź ją teraz

Jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Fanfary! Wreszcie zagościła na PZBuk aplikacja mobilna, a trochę musieliśmy się na to naczekać, więc od razu bierzemy się za opisanie dla Ciebie jej funkcji. Na wstępie już zaznaczamy: aplikacja PZBuk została przygotowana na oba wiodące w Polsce i na świecie systemy: Androi oraz iOS!

Zastanawiasz się, jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych? To nic trudnego. Jeśli masz telefon lub tablet z systemem Android, to po prostu wejdź w zakładkę na stronie PZBuk “aplikacja mobilna” i kliknij “Pobierz aplikację”. Obok będzie się wyświetlać prosta instrukcja, dzięki której na pewno wszystko pójdzie gładko. Jeżeli zaś korzystasz ze sprzętu Apple, możesz pobrać oprogramowanie z Appstore.

PZBuk aplikacja mobilna

Co jest lepsze w PZBuk: aplikacja, czy wersja mobilna?

Z czystym sumieniem polecamy korzystanie z aplikacji PZBuk. Bukmacher przygotował ja bardzo solidnie, jest wygodna w uzyciu i przede wszystkim szybka. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu masz opory przed ponieraniem aplikacji bukmacherskich na telefon, nie mamy w zadadzie niczego złego do powiedzenia na temat wersji mobilnej strony dostępnej z poziomu przeglądarki Twojego smartfona. Oferta zakładów i promocji jest przeciez szeroka, a jedyne, co Cię omija, to pojawiające się od czasu do czasu dedykowane aplikacji mobilnej bonusy.

Jak prezentuje się na PZBuk bonus?

PZBuk bonus powitalny

W swej ofercie bonusowej Polskie Zakłady Bukmacherskie stawiają na prostotę. Bonusów jest nie za mało i nie za wiele, ale za to są one łatwe ogarnięcia i wprawionym graczom przynoszą wymierne korzyści. Skorzystać można z ubezpieczonego zakładu na start, programu lojalnościowego albo zwiększenia wygranych przy zakładach wielokrotnych, czyli tzw. Kombodoładowanie.

Gracze mogą też uzyskać dodatkowe korzyści, rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jak uzyskać bonus powitalny PZBuk – cashback 200 zł

Na powitanie w PZBuk możesz dostać ubezpieczony zakład o wartości nawet 200 zł. Chcąc go otrzymać, należy zarejestrować się u tego bukmachera oraz zweryfikować numer telefonu. Później wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty i postawić zakład wielokrotny o za co najmniej 50 zł i z kursem każdego zdarzenia min. 1.40. Jeśli kupon przegra, otrzymasz zwrot stawki, który to możesz od razu wykorzystać na dalsze zakłady!

Jak otrzymać 20 000 punktów na start? – tylko z kodem bonusowym!

Spełniając warunek w celu otrzymania freebetu, możesz przyklepać sobie także 20 000 punktów programu lojalnościowego totalnie za darmo i bez wysiłku. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz specjalny PZBuk kod bonusowy MAXSPORT. Kiedy Twoje konto zostanie aktywowane i po postawieniu zakładu AKO o kursie co najmniej 2.0 za 50 zł, wpadnie na nie dokładnie 20 000 punktów! Taka kwota wystarczy Ci na to, żeby od razu przejść do Sklepu Gracza i wykupić aż 100 zł w formie dodatkowego bonusu 100% od depozytu.

Jak działa program lojalnościowy – Sklep Gracza PZBuk?

W PZBuk skorzystać można z programu lojalnościowego, którego zasady funkcjonowania są także bardzo proste. Polega on na zbieraniu punktów np. za codzienne logowanie się, dokonywanie depozytów, czy obstawianiu zakładów wielokrotnych. Następnie zaś te punkty wymienia się w Sklepie Gracza np. na atrakcyjne nagrody.

Czym jest Kombodoładowanie?

Kombodoładowanie do gratka dla graczy obstawiających zakłady wielokrotne dotyczące najważniejszych meczów piłkarskich. Ten bonus polega po prostu na zwiększeniu wygranej. Zasada jest tutaj taka, że im dany zakład zawiera więcej wydarzeń, tym wartość Kombodoładowania jest większa. Jeśli więc obstawi się np. zakład 11-krotny, to wygrana może być większa o aż 15%.

PZBuk mobile – funkcjonalność i dostępne opcje

Jeśli nie chcesz ściągać aplikacji lub nie masz odpowiedniego systemu na swoim urządzeniu, możesz skorzystać z wersji przeglądarkowej mobilnego portalu tego bukmachera. Ta jest w zasadzie praktycznie identyczna jak stacjonarny odpowiednik. PZBuk mobile to więc dostęp do wszystkich funkcji, z jakich skorzystać można na pełnej wersji strony.

Ale przejdźmy do apki, którą już nam zaserwowano. Możesz robić dzięki niej w zasadzie wszystko to, co normalnie robiłbyś na serwisie PZBuk – a nawet więcej! Mamy więc oczywistości takie jak możliwość przeglądania oferty zakładów i obstawiania przedmeczowo, na żywo i wirtualnie. Do tego łatwe zarządzanie pieniędzmi i zlecanie szybkich wypłat, a także korzystanie z opcji Cash-Out. To jednak nie koniec, bo bukmacher wprowadził też dedykowane użytkownikom mobilnym zakłady Kardio – można je obstawiać wyłącznie z aplikacji, więc warto ją pobrać! Do tego PZBuk obiecuje, że regularnie będą się pojawiać specjalne promocje dostępne tylko dla użytkowników apki. Trzeba przyznać, że warto się poważnie zastanowić nad ściągnięciem aplikacji PZBuk!

PZBuk aplikacja - funkcjonalność

F.A.Q.

Jak postawić zakład przez PZBuk mobile?

Zakłady można obstawiać na kilka sposobów. Przykładowo można kliknąć rozwijane menu w lewym, górnym rogu i wybrać opcję “Zakład”. Następnie należy wybrać rezultat wybranego wydarzenia, określić wartość zakładu i kliknąć “Postaw Zakład”.

Jak dokonać depozytu na urządzeniach mobilnych?

Wystarczy w aplikacji lub w mobilnej wersji strony internetowej kliknąć w funkcję “Wpłata” na koncie gracza, a następnie wybrać sposób płatności i jej dokonać.

Jak wypłacić środki przez telefon?

Podobnie jak w przypadku wpłat, należy wejść w konto gracza po zalogowaniu się. Następnie zaś należy kliknąć “Wypłata” i postępować zgodnie z pojawiającymi się wytycznymi.

W jaki sposób skontaktować się z obsługą na telefonie?

Chcąc nawiązać kontakt z działem obsługi, należy kliknąć rozwijane menu w lewym górnym rogu. Następnie trzeba kliknąć “Punkt Obsługi Klienta oraz wybrać opcję “Czat” lub “Email”. W tym miejscu ma się także dostęp do działu FAQ tego bukmachera.

PZBuk aplikacja opinie

Zalety Wady
Dostęp do wszystkich funkcji i opcji w wersji przeglądarkowej Rozmieszczenie treści w wersji przeglądarkowej powinno być lepsze
Przeglądarkowa wersja na telefon jest atrakcyjna wizualnie Wersja przeglądarkowa zastępująca PZBuk aplikacja nie działa płynnie
Zakłady Kardio i promocje na urządzenia mobilne

Opublikowana niedawno przez PZBuk aplikacja jest naprawdę ładnie zaprojektowana i funkcjonalna. Oferuje nie tylko pełną, ale też rozszerzoną funkcjonalność względem wersji pełnowymiarowej. Obecna wersja przeglądarkowa jest zaś ładna i funkcjonalna jak gra Sergio Busquetsa. Niestety ma braki szybkościowe nawet większe, niż ten legendarny hiszpański pivot. Na szczęście praktycznie żadnych zarzutów nie można postawić bonusowi powitalnemu, z którego skorzystanie może być wysoce opłacalne. (Poznaj ogólną opinię o PZBuk).

  • Zakłady na Pzbuk

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci