KSW 57 typy zawodowych typerów, oferta zakładów STS

Wielkimi krokami zbliża się pięćdziesiąta siódma gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) – najpopularniejszej organizacji mieszanych sztuk walki, która narodziła się w Polsce, a która obecnie cieszy się międzynarodowym poważaniem. Swoje ręce na ostatnią galę w tym roku zaciera już mnóstwo kibiców z naszego kraju, ale i typujący, który chcą jak najwięcej na niej zyskać. W tym artykule postaramy się im pomóc, prezentując nasze własne typy na KSW 57, ale i wszystkie informacje, które mogą się przydać właśnie przy typowaniu tej gali.

KSW 57 – podstawowe informacje

Pięćdziesiąta siódma gala KSW będzie obfitowała w walki, które rozgrzeją kibiców i zachęcą typujących do składania zakładów. Tradycyjnie już dla tej federacji, na sobotni wieczór 19 grudnia zaplanowano aż osiem walk, które będą ostatnimi w tym roku.

Walką wieczoru w czasie 57. gali KSW będzie pojedynek Phila De Friesa z Michałem Kitą – o tyle ciekawy, że obaj mężczyźni mają wiele do udowodnienia. Nie zabraknie jednak zmagań innych, równie utytułowanych i ciekawych zawodników. Na karcie walk znalazło się miejsce dla takich sportowców, jak:

  • Phil De Fries (18-6, 2 KO, 12 SUB).
  • Michał Kita (20-11, 12 KO, 5 SUB).
  • Borys Mańkowski (21-8, 3 KO, 8 SUB),
  • Antun Racić (24-8, 13 SUB).

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Typy bukmacherskie na KSW 57

Pojedynkiem, który jest uważany za flagowy dla 57. gali KSW jest tak zwana „walka wieczoru”, w której Phil De Fries czwarty raz z rzędu podejmie się obrony własnego pasa mistrzowskiego w wadze ciężkiej. Naprzeciwko Anglika stanie Polak – Michał Kita. Zawodowi typerzy przewidują zwycięstwo tego pierwszego i naszym typem na to spotkanie jest De Fries. Wszystko za sprawą tego, że już od dłuższego czasu prezentuje on stabilną i bardzo dobrą formę – ma świetną passę, której dowód daje w kolejnych walkach, nie tylko w obrębie federacji KSW. Michał Kita powraca do KSW po dłuższej przerwie – w pierwszej walce tuż po niej udało mu się w sposób bardzo spektakularny znokautować Michała Andryszaka. Mimo wszystko jednak w swojej formie nie prezentuje stabilności, a 40 lat na jego karku może sugerować, że ciężko będzie mu wznieść się na poziom swojego młodszego o 6 lat rywala. Nie należy mu jednak odbierać determinacji, którą wyraził już poprzez samo przyjęcie wyzwania – z pewnością będziemy mieli do czynienia z pełnym emocji pojedynkiem.

Nasz typ na spotkanie wieczoru 57. gali KSW wydają się potwierdzać bukmacherzy w swoich kursach. W Fortunie to 1.30 dla De Friesa, a 3.21 dla Kity.

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania KSW 57

Za sprawą niesamowitej popularności federacji KSW w Polsce i Europie oczywistym jest, że każdy rodzimy bukmacher stara się zawrzeć ofertę na walki rozgrywane w jej obrębie. Nie wszyscy jednak zasługują na uwagę w takim stopniu, jak najlepsi polscy bukmacherzy. „Pewniakami” jeżeli chodzi o typy na KSW i ich realizację są:

  • STS – jeżeli chodzi o bukmacherów, którzy są solidni i godni zaufania, STS jest stanowczo jednym z nich. Obecny lider na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju od zawsze prezentuje kompletną i bardzo konkurencyjną ofertę na walki w kolejnych galach KSW. Nie inaczej będzie i tutaj, a nowi i stali gracze na www.sts.pl mogą u niego sięgnąć po specjalne akcje promocyjne, ściśle związane czy to z samym KSW, czy też ogólnie – z mieszanymi sztukami walki.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Fortuna w niczym nie odstaje od wyżej wspomnianego lidera. Można u niej liczyć na doskonałe pokrycie każdej z walk, również tych poza walkami wieczoru. KSW jest czymś, do czego bukmacher ten zawsze się przykładał – w związku z tym można u niej liczyć na bardzo atrakcyjne, a często lepsze od konkurencyjnych kursy, ale też wiele opcji na obstawianie. Na żywo i przedmeczowo. Dodatkowo Fortuna proponuje dostęp do unikalnego programu lojalnościowego na www.efortuna.pl, pozwalającego jeszcze lepiej wykorzystać swój budżet na typy na KSW 57.
  • Betclic – bukmacher ten pozwala na bardzo dużo w kontekście mniej szablonowego obstawiania. Daje mnóstwo opcji typowania, pokrywając jednocześnie wszystkie osiem walk rozgrywanych w obrębie Konfrontacji Sztuk Walki. Jest opcją solidną, wszechstronną i zdecydowanie wartą rozważenia. Zwłaszcza zestawiając to wszystko z często organizowanymi przez niego akcjami promocyjnymi, aplikującymi się również do KSW. Dodatkowo na zakłady KSW 57 w Betclic można otrzymać darmowy cashback 550 PLN, z kodem promocyjnym „KOD550” na stronie www.betclic.pl.

Bardzo rozsądnym jest sięgnięcie po usługi każdego z wyżej wspomnianych bukmacherów – rejestracja w obrębie ich serwisów jest bezpłatna, a konto u wszystkich pozwoli nam mieć ciągły dostęp do ich oferty i lawirować między nimi w taki sposób, by zawsze sięgać po jak najlepszą ofertę kursową.

KSW 57 – najczęściej zadawane pytania

Co rozpoczęcie nowej gali KSW na naszą skrzynkę e-mail spływają pytania od typujących związane z obstawianiem kolejnych walk. Zebraliśmy je do kupy, a poniżej prezentujemy te najpopularniejsze, wraz z wyczerpującymi odpowiedziami na nie.

bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Kiedy odbędzie się 57. gala KSW i gdzie ją obejrzeć?

Pięćdziesiąta siódma gala KSW odbędzie się już 19 grudnia 2020 roku, jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną nie będziemy mogli jej obejrzeć bezpośrednio przy ringu. Pozostaje nam sięgnięcie po transmisje, które – tradycyjnie – będą udostępniane w modelu Pay Per View. Obejrzymy je na specjalnym kanale Cyfrowego Polsatu oraz w aplikacji ipla, którą uruchomimy na niemal każdym urządzeniu z podłączeniem do Internetu.

Jak obstawiać swoje typy na KSW 57 w STS, Fortunie?

Proces, w trakcie którego tworzymy własne typy na KSW 57 przypomina ten towarzyszący ich tworzeniu w jakiejkolwiek innej dyscyplinie sportu. Sprowadza się on zatem przede wszystkim do dokonania jak najlepszej analizy, zwłaszcza takiej dosłownie prześwietlającej wszystkich zawodników. Liczy się każdy ich aspekt: parametry fizyczne, ostatnie ich pojedynki, passa, morale czy aktualna forma. Im więcej informacji pozyskamy, tym bardziej logiczne i przemyślane będą nasze decyzje bukmacherskie.

Bukmacherzy jak STS, Fortuna czy Forbet oferują graczom możliwość obstawiania zakładów na KSW 57 po atrakcyjnych kursach, również na faworytów.

Czy obstawiając galę KSW 57 warto obstawiać kupony akumulacyjne?

Tylko wtedy, gdy jest się pewnym swego. Musimy bowiem pamiętać, że kupony AKO są obarczone znacznie większym ryzykiem – jeżeli uważamy, że nasze typy na walki KSW 57 są solidne i mogą doprowadzić nas do wygranej, możemy zaryzykować. Nie zapominajmy jednak, że kupony SOLO są bezpieczniejsze, bo wymagają od nas poprawnego obstawienia zaledwie jednego pojedynku.

5 / 5. Ocen: 2

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img