Jakie aplikacje bukmacherów są najlepsze?

Branża bukmacherska jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie – jest to zresztą konieczne, aby mogła przetrwać. Postęp technologiczny sprawił, że większość operatorów – w tym również tych polskich – otworzyła swoje serwisy Internetowe i przestała świadczyć swoje usługi wyłącznie drogą stacjonarną. Internet i technologie dalej jednak ewoluowały, a coraz większe znaczenie w życiu każdego człowieka (w tym także i typera) zaczęły grać telefony komórkowe i tablety. Właśnie dlatego konieczne dla bukmacherów okazało się dostosowanie się do potrzeb rynku – z uwagi na to większość operatorów w chwili obecnej daje dostęp do swojej własnej aplikacji mobilnej. W tym artykule przyjrzymy się każdej z nich, starając się odpowiedzieć sobie na pytanie, któremu bukmacherowi udało ją się rozwiązać w najlepszy i najbardziej przyjazny dla typera sposób.

Już na początku musimy nadmienić, że – z uwagi na politykę prywatności Google, będącego właścicielem tego systemu operacyjnego – wszystkie aplikacje mobilne na telefony zasilane Androidem nie mogą być pobrane z jego oficjalnego sklepu. Bukmacherzy oferują je w postaci pliku, który trzeba wgrać na swój telefon, a następnie – po przyznaniu mu odpowiednich uprawnień – samodzielnie zainstalować. W przypadku systemów z systemem iOS, jeżeli oferowana jest wersja aplikacji właśnie na nie, jest ona dostępna na łamach jego oficjalnego sklepu z aplikacjami. W każdym przypadku całość jest oczywiście darmowa.

Aplikacja mobilna STS

STS, a więc jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce (obecnie prawie połowa krajowego rynku bukmacherskiego należy właśnie do niego) oferuje kilka podstawowych możliwości dostępu do swojego serwisu z poziomu telefonu i tabletu, a obok mobilnej przeglądarkowej wersji swojej strony daje dostęp do bardzo intuicyjnej aplikacji mobilnej, wyposażonej we wszystkie funkcje dostępne również w pełnoprawnym serwisie. Aplikacja www.STS.pl działa z systemami Android oraz iOS, a w jej obrębie można nie tylko obstawiać (również usługę Betgames i wirtualne sporty), ale i chociażby oglądać transmisje sportowe za darmo, korzystać z rozbudowanych statystyk oraz pomocy online (całodobowej).

Co trzeba wiedzieć o tej aplikacji?

 • Android oraz iOS – aplikacje jest wspierana przez najpopularniejsze systemy operacyjne;
 • proste logowanie – wykorzystać do niego możemy swoje własne dane, ale i chociażby odcisk palca lub skan twarzy!
 • powiadomienia – na temat statusu kuponu oraz spotkań jesteśmy na bieżąco informowani za pośrednictwem powiadomień w aplikacji;

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • szybkie zakłady – aplikacja STS daje dostęp do szybkiego obstawiania meczów, które sprawdza się doskonale w przypadku spotkań na żywo.
 • dostęp do ekskluzywnych bonusów i akcji promocyjnych – STS często informuje o bonusach skierowanych wyłącznie do użytkowników platform mobilnych – dlatego też warto posiadać jego aplikację;
 • szybki podgląd stanu konta – stan konta jest tutaj zawsze widoczny, w związku z czym można mieć stałą kontrolę swojego budżetu i obstawiać z głową.

Aplikacja mobilna Betfan

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan, który jest jednym z ciekawszych na rynku, została zaprojektowana w taki sposób, by zawsze mieć dostęp do najważniejszych elementów oferty tego bukmachera, w tym zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych na żywo. Jako typer mamy tu dostęp do pełnego podglądu swojego konta i możliwości jego bardzo szybkiego doładowania (ale też wypłaty środków na własne konto bankowe). Oprócz tego możemy oczywiście szybko dokonywać zakładów, przeglądać spotkania na żywo oraz liczne statystyki. Wszystko w białej i czytelnej oprawie graficznej.

Co warto wiedzieć o aplikacji Betfan?

 • dostępna na Androidzie oraz iOS-ie – do pobrania na www.betfan.pl;
 • wspiera powiadomienia push, informujące o obserwowanych przez nas spotkaniach oraz aktualnych kuponach;
 • daje możliwość logowania przez FaceID oraz TouchID;
 • nie obsługuje żadnych płatności – tych trzeba dokonywać na stronie, na przykład za pośrednictwem przeglądarki w telefonie.
 • pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się między spotkaniami, w szczególności tymi, które obstawiamy;
 • można w niej korzystać z obu rodzajów kont – zarówno tego głównego, jak i bonusowego.

Aplikacja mobilna Totolotek

Aplikacja mobilna oferowana przez Totolotek, a więc firmę o największym stażu na polskim rynku bukmacherskim (istnieje już od 1992 roku!) powstała wyłącznie z myślą o telefonach z systemem Android i oferuje bardzo podobną szatę graficzną do swojego „większego”, przeglądarkowego odpowiednika. Podobnie jak aplikacje innych legalnych bukmacherów daje dostęp do pełnej oferty oraz możliwości zarządzania własnym kontem (w tym także saldem). Co bardzo ważne, za dokonanie pierwszej wpłaty za pośrednictwem aplikacji Totolotek przyznaje bonus, podwajając jej wartość (do 49 złotych darmowych środków), w podobny do przyznawania bonusu powitalnego sposób.

bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Co trzeba wiedzieć o tej aplikacji?

 • działa wyłącznie z systemem Android;
 • pozwala na dostęp do wszystkich elementów oferty bukmachera;
 • daje możliwość dokonywania szybkich wpłat i wypłat;
 • umożliwia skorzystanie ze specjalnych bonusów skierowanych wyłącznie do osób, które z niej korzystają;
 • zapewnia szybki i łatwy podgląd aktualnych kuponów.

Aplikacja mobilna Forbet

Forbet jest stosunkowo nowym, bo istniejącym na rynku dopiero od 2016 roku polskim bukmacherem, ale już plasuje się wysoko w rankingu najlepszych bukmacherów. Z uwagi na swoistą świeżość, jego aplikacja mobilna była projektowana już w zgodzie z współczesnymi standardami. Cechuje się dużą czytelnością i za jej pośrednictwem można szybko znaleźć spotkanie, którego się poszukuje. Aplikacja www.iForbet.pl pozwala nie tylko na korzystanie z pełnej oferty spotkań, ale też między innymi na dokonywanie szybkich doładowań wewnątrz aplikacji (na przykład z użyciem karty kredytowej), ale też dostęp do funkcji match tracker, pokazującej wizualizacje meczów na żywo i umożliwiającej ich śledzenie akcja po akcji.

Co dobrze wiedzieć o tej aplikacji?

 • działa z systemami Android oraz iOS;
 • zapewnia możliwość dokonywania szybkich płatności, bez opuszczania samej aplikacji i korzystania na przykład z przeglądarki internetowej;
 • daje dostęp do opcji match tracker, która z kolei umożliwia śledzenie kolejnych spotkań w postaci ich wizualizacji;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • zapewnia możliwość korzystania z pełnej oferty spotkań, również tych rozgrywanych na żywo – można je obstawiać w sposób bardzo szybki;
 • umożliwia śledzenie dokładnych statystyk kolejnych spotkań, również tych, które rozgrywają się na żywo – jednym pociągnięciem można spojrzeć, która drużyna prezentuje się lepiej pod kątem statystycznym.

Aplikacja mobilna Fortuna

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych operatorów bukmacherskich w naszym kraju, działa bardzo szybko i jest niezwykle intuicyjna. Oprócz niej firma przygotowała również wersję web działającą z telefonami bazującymi na systemie Windows Phone. Aplikacja daje oczywiście dostęp do pełnej oferty bukmachera, umożliwiając szybkie dokonywanie zakładów (wystarczą zaledwie dwa stuknięcia). Całość wspiera też najpopularniejsze i najbardziej oczekiwane przez typerów rozwiązania. Aplikacja www.eFortuna.pl działa też idealnie również z tabletami, optymalnie wykorzystując znacznie większą przestrzeń ekranową, którą one oferują.

Co trzeba wiedzieć o aplikacji Fortuny?

 • działa z systemami Android oraz iOS, ale posiada też swój odpowiednik webowy (na przykład na telefony z systemem Windows Phone);
 • daje dostęp do bardzo szybkich płatności, w tym takich realizowanych za pośrednictwem powiązanej karty – wystarczy kilka stuknięć, by doładować konto;
 • za jej pośrednictwem można oglądać transmisje na żywo dla spotkań dostępnych do obstawiania w takiej właśnie formule;
 • zapewnia dostęp do powiadomień push, które błyskawicznie informują nie tylko o kuponach i wynikach meczów, które obstawiamy, ale i świeżych promocjach;
 • daje dostęp do match trackera, a zatem wizualizacji wybranych meczów – dla osób, które cenią transfer mobilny i nie mają czasu na oglądanie transmisji;
 • w pełni wspiera program lojalnościowy Fortuny – można więc zbierać punkty, które następnie będą mogły być wykorzystywane na atrakcyjne nagrody, w tym bonusy specjalne i freebety.

5 / 5. Ocen: 3

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img