Jak założyć konto bukmacherskie w Polskiej firmie hazardowej?

Dzisiaj zajmiemy się podstawowym tematem, który dla osób poważnie myślących o rozpoczęciu przygody z bukmacherką jest bardzo ważny. Chodzi mianowicie o to, jak założyć konto bukmacherskie w Polskiej firmie hazardowej. Co trzeba podać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, ile trwa założenie konta, oraz czego możemy się spodziewać na stracie? O tym wszystkim już za moment.

Jak założyć konto u bukmachera – krok po kroku

Na początku przedstawimy krótki przewodnik po tym, jak poruszać się po stronie bukmachera podczas pierwszej wizyty, oraz jak wygląda proces zakładania konta krok po kroku. Nie należy to do trudnych czynności, więc jesteśmy pewni, że każdy da sobie radę. Jak to zatem wygląda?

  1. Wybór firmy bukmacherskiej

Chyba najtrudniejszy jest wybór bukmachera. Na rynku mamy około 20. legalnych podmiotów, wśród których każdy z nich przekonuje, że jest najlepszy. Tak naprawdę warto jest przyjrzeć się bonusom, ofercie na sporty, które nas interesują, metodom płatności, czy wysokości kursów. Pomocne mogą być opinie na specjalistycznych forach bukmacherskich.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  1. Wejdź w zakładkę „zarejestruj się”

Gdy uporamy się z wyborem, wystarczy wejść przez aplikację mobilną lub na stronę bukmachera i w prawym, bądź lewym górnym rogu wejść w zakładkę „zarejestruj się”.

  1. Wypełnij formularz

Czas na wypełnienie formularza, w którym musimy podać wszystko zgodnie z prawdą. Na początku decydujemy, czy chcemy zakładać konto tymczasowe, czy dokonać pełnej rejestracji. Uzupełniamy swoje dane osobowe i te do logowania – imię i nazwisko, PESEL, adres, e-mail, numer telefonu, obywatelstwo, numer konta bankowego i zdjęcie dokumentu tożsamości, a także login i hasło.

  1. Poczekaj na weryfikację

Teraz wszystko zostaje w rękach bukmachera. Musi on sprawdzić nasze dane i jeśli wszystko się zgadza, to otrzymamy maila aktywacyjnego. Wystarczy się zalogować, przelać środki na konto i wybrać spotkania, które nas interesują, to wszystko!

Rodzaje kont u Polskich bukmacherów

Zakładając konto decydujemy, z jakiego typu chcemy skorzystać. Bukmacherzy dają możliwość wyboru, czy chcemy przejść pełną rejestrację, czy na początek założyć konto tymczasowe. Czym one się różnią? Najważniejsze, co powinniście wiedzieć na początek – i jedno, i drugie konto pozwala na obstawianie kuponów. Ale czas na szczegółowy opis obu rodzajów kont bukmacherskich.

bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Konto tymczasowe

Założenie konta tymczasowego jest o wiele szybsze i prostsze, niż pełna rejestracja. Oczywiście w zależności od danego bukmachera – szczegółami zakładanie takiego konta może się różnić, jednak ogólnie rzecz ujmując – wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe. Musimy przygotować: adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko oraz PESEL. Do tego należy zaznaczyć wszelkiego rodzaju zgody – politykę prywatności oraz regulamin bukmachera.

Następnie otrzymamy maila aktywacyjnego, wraz z którym możemy rozpocząć obstawianie. Łączny czas tworzenia takiego konta wynosi dwie, może trzy minuty. Jest tylko jeden, dość spory szczegół, który odróżnia tego typu konto, od tego stałego. Nie mając zweryfikowanego konta gracza nie mamy możliwości wypłacić środków z konta depozytowego do banku. Ponadto mamy określony limit dzienny (około 5000 złotych), no i jak sama nazwa wskazuje – jest ono tymczasowe. Przyjęło się, że można takowe posiadać przez 90 dni (w większości firm).

Konto stałe

Drugi rodzaj, to konto stałe, czyli takie, którego będziemy posiadaczami po dokonaniu pełnej rejestracji. Co oznacza to określenie? Poza danymi, które wymieniliśmy w powyższym punkcie, należy podać dane, które bukmacher będzie mógł zweryfikować. Do tego potrzebne są skany dokumentu tożsamości. Musimy wrzucić podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zdjęcie przodu oraz tyłu dowodu osobistego. Ponadto podajemy nasz numer rachunku bankowego – w celu wpłacania oraz wypłacania środków na i z konta gracza. Założenie takie konta jest więc nieco dłuższe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po pierwsze dlatego, że musimy wypełnić więcej rubryk, a także poczekać, aż nasze konto zostanie poprawnie zweryfikowane. Bukmacher potrzebuje na to maksymalnie 24 godzin. W tym czasie mamy oczywiście dostęp do konta, jednak na warunkach konta tymczasowego. Po poprawnej weryfikacji otrzymujemy maila, w którym firma informuje nas, czy wszystko przeszło. Jeśli tak, to jesteśmy pełnoprawnymi graczami, a jak nie, to wystarczy dosłać brakujące informację i również wszystko będzie za nami.

Pamiętaj o bonusach bukmacherskich

Gdy już wiesz, jak założyć konto bukmacherskie, to warto jest jeszcze pamiętać o tym, że podczas zakładania konta – obojętnie u którego bukmachera – to na start czekają na nowych graczy specjalne bonusy i promocje. W większości firm podczas wypełniania formularza należy zaznaczyć odpowiedni krzyżyk, lub wpisać w daną rubrykę specjalny kod, który aktywuje dodatkowe środki dla nowych typerów.

Warto jest z tego korzystać, ponieważ bukmacherzy „na zachętę” przelewają dodatkowe środki do obstawiania nowym typerom. Oczywiście należy je odpowiednio obrócić i spełnić wszelkie wymogi narzucone przez firmy, jednak szanse na ich wypłatę są jak najbardziej możliwe.

5 / 5. Ocen: 1

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img