Jacy bukmacherzy w Polsce są legalni?

Legalne firmy bukmacherskie cieszą się w Polsce sporym zainteresowaniem. Świadomość graczy odnośnie korzyści wynikających z obstawiania zakładów bukmacherskich u legalnych bukmacherów w ciągu kilku ostatnich lat znacząco wzrosła. Legalni bukmacherzy mocno ze sobą konkurują, dzięki czemu są w stanie zaproponować swoim graczom niezwykle atrakcyjne warunki. W dalszym ciągu na polskim rynku funkcjonują także nielegalne firmy bukmacherskie. Wielu początkujących typerów ma spory problem z odróżnieniem od legalnych bukmacherów od tych, którzy świadczą swoje usługi w sposób niezgodny z przepisami polskiego prawa. Czym przede wszystkim różnią się nielegalni bukmacherzy od tych legalnych? Jakie są najpopularniejsze legalne firmy bukmacherskie? Wszystko to sprawdzamy w dzisiejszym krótkim artykule. 

Legalna firma bukmacherska – definicja w myśl polskiego prawa

Od 2017 roku funkcjonują nowe przepisy dokładnie określające, jakie są cechy charakterystyczne legalnej firmy bukmacherskiej. Od tej pory legalnymi bukmacherami są tylko te firmy, które posiadają specjalny certyfikat od Ministerstwa Finansów. Jeśli jakiś bukmacher takiego certyfikatu nie posiada, z automatu zalicza się go do grona nielegalnych bukmacherów.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W ostatnim czasie grono legalnych bukmacherów stale rośnie. Na ten moment działa w Polsce 20 legalnych firm bukmacherskich jak Superbet, Betfan czy eWinner. Oto najważniejsze informacje na temat poszczególnych legalnych polskich bukmacherów. 

Fortuna – najważniejsze informacje na temat legalnej firmy bukmacherskiej 

Fortuna to jeden z najpopularniejszych polskich legalnych bukmacherów. Firma ta należy do europejskiego konsorcjum o nazwie Fortuna Entertainment Group. Jest to największe przedsiębiorstwo prowadzące zakłady wzajemne na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa ta może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w obsługiwaniu zakładów bukmacherskich. Działa w krajach takich jak Chorwacja, Czechy, Rumunia czy Słowacja. Bukmacher Fortuna przyjmuje zakłady zarówno na wydarzenia sportowe jak i polityczne, społeczne, rozrywkowe czy kulturalne.

bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Dostęp do oferty bukmachera Fortuna jest bardzo szeroki – możemy korzystać nie tylko ze strony internetowej bukmachera czy aplikacji, ale także z punktów stacjonarnych rozlokowanych po całej Polsce. Fortuna prowadzi aż 600 punktów stacjonarnych, dlatego ich dostępność jest naprawdę spora. Firma bukmacherska Fortuna od wielu lat wspiera także polskie drużyny sportowe. Jest to partner bądź sponsor klubów i rozmaitych związków sportowych.

STS – najważniejsze informacje na temat legalnej firmy bukmacherskiej 

STS to największy polski bukmacher o stuprocentowo polskim kapitale. W firmie bukmacherskiej STS możemy obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, społeczno-polityczne, rozrywkowe oraz kulturalne. STS posiada stronę internetową, funkcjonalną aplikację oraz ponad 400 punktów naziemnych na terenie całej Polski.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W STS funkcjonuje także specjalny system wypłat, dzięki któremu środki z wygranej u tego bukmachera mogą trafić na nasze konto bez względu na porę dnia lub nocy przez 7 dni w tygodniu. W zakładach STS można także obstawiać gry karciane jak poker czy bakarat, usługa Betgames to nowość na rynku hazardowym w Polsce. Firma STS to największy prywatny podmiot na rynku sponsoringu w naszym kraju. 

forBET – najważniejsze informacje na temat legalnej firmy bukmacherskiej 

U bukmachera forBET można obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe oraz z wielu innych dziedzin a także zakłady na żywo czy na sporty wirtualne. Gracze mają dostęp do oferty bukmachera forBET zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, strony internetowej www.iforbet.pl jak i blisko 100 punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju. 

Polski bukmacher forBET to trzecia siła na rynku hazardowym, wielu graczy przekonało się do niego dzięki ofertom jakie daje graczom ten bukmacher. Bonusy i promocje w forBET także są wielką zaletą, za sprawą korzystnych regulaminów, które pozwalają graczom na łatwiejsze obroty bonusami

5 / 5. Ocen: 5

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img