Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie 2021

W naszym kraju zakłady bukmacherskie już od dłuższego czasu przyciągają do siebie duży odsetek kibiców wielu różnych dyscyplin. Ich popularność stale i coraz szybciej rośnie, co tylko zachęca rodzimych operatorów do rywalizacji między sobą. Już teraz starają się zapewnić możliwość sięgania po jak najatrakcyjniejsze darmowe bonusy i promocje bukmacherskie, ale i ofertę jak najbardziej kompletną i zawsze „lepszą od konkurencyjnej”. Na tym rynku musimy odnaleźć się my – typerzy. Na łamach naszego serwisu tłumaczymy, jak to zrobić, by się w tym nie pogubić i którego bukmachera wybrać, by najwięcej na tym zyskać.

Historia rynku bukmacherskiego – w skrócie

Polski rynek bukmacherski rozpoczął się od świadczenia usług zakładów wzajemnych stacjonarnie. Wtedy też rodziły się promocje bukmacherskie, najczęściej przybierające formę „kart stałego klienta” – bonusy miały wtedy jeden charakter i działały tak samo. Rzecz zmieniła się wraz z popularyzacją Internetu, kiedy to ludzie właśnie jego upodobali jako podstawowy środek do typowania. Ciekawie prezentuje się historia całego rynku, którą w skrócie można przedstawić tak:

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  1. Do 2010 – wszystkie firmy mogą działać na rynku.
  2. 2010 i dalej – wyłącznie firmy z licencją na zakłady bukmacherskie, przyznawaną przez Ministerstwo Finansów, mogą funkcjonować na rynku (ustawa hazardowa).
  3. 2017 i dalej – strony internetowe bukmacherów bez licencji są blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych, zobowiązanych do przestrzegania i egzekwowania blokad witryn z listy domen zakazanych (nowelizacja ustawy hazardowej).

Wybór bukmachera – darmowe bonusy, kursy i inne

Pierwszy krok w świecie zakładów bukmacherskich powinniśmy skierować ku wyborowi bukmachera dla nas. Dobrze byłoby, gdybyśmy wtedy ustalili, co tak właściwie chcemy typować – pozwoli nam to odpowiednio ukierunkować nasze poszukiwania, ale też nastawić się na darmowe bonusy bukmacherskie ściśle związane z interesującą nas dyscypliną. Przy wyborze bukmachera, już po ustaleniu własnych preferencji, powinniśmy zwrócić uwagę na:

  • jego ofertę – jeśli planujemy typowanie w formule „na żywo”, to pod tym kątem przeglądajmy oferty legalnych buków; ta konkretna, u „naszego” bukmachera, powinna być kompletna i szeroka;
  • kursy bukmacherskie – tutaj nie ma większej filozofii: im wyższe są, tym lepiej dla nas; warto patrzeć na więcej niż jedno spotkanie i porównywać w nieco szerszej i bardziej odległej perspektywie;
  • rynki zakładów wzajemnych – jeśli jest ich więcej, mamy większą swobodę w zakładach (możemy stawiać na mniej standardowe rzeczy);
  • bonusy i promocje bukmacherskie, które pozwolą nam zdobyć lepszy start i być nagradzanymi za lojalność względem bukmachera.
bez podatku legalnie w betfan
Legalne obstawianie bez podatku w zakładach Betfan

Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Naturalnym jest, że rejestrując się u bukmachera zwracamy uwagę na promocje bukmacherskie – choć nie są one czymś najważniejszym, na pewno są istotne i powinniśmy mieć je na uwadze. Bukmacherzy w Polsce swoją ofertę promocyjną kierują przede wszystkim do nowych użytkowników. Widać jest jednak, że szybko się to zmienia, a coraz więcej uwagi zwraca się również na stałych odbiorców – to dla operatorów tym ważniejsze, że łatwo jest zmienić buka na tego z lepszą ofertą, również tą promocyjną.

Jak grać legalnie bez podatku?

Polski bukmacher Betfan w swojej nowej promocji oferuje graczom możliwość obstawiania zakładów bez podatku. Więcej szczegółów na stronie bukmachera www.betfan.pl.

Bonusy powitalne stanowią podstawę oferty promocyjnej każdego szanującego się bukmachera. By z nich skorzystać, zazwyczaj wystarczy wyrazić taką chęć w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Bonusy tego typu dają nam dodatkowe środki na grę bazujące na pierwszej wpłacie (bonusy od depozytu), niezależne od niej (tak zwane freebety) lub zabezpieczające pierwszy zakład (cashback). To te pierwsze dają najwięcej, a jednocześnie narzucają na nas obowiązek obrócenia pozyskanymi za ich pośrednictwem środkami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nowi użytkownicy mogą też sięgnąć po kody promocyjne, działające podobnie, jak bonusy powitalne. Pozyskane na zewnętrznej stronie (na przykład naszej) kody wpisujemy w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, odblokowując sobie dostęp do odpowiednich atrakcji. Choć te zależą od konkretnego kodu i bukmachera, zazwyczaj dodają nam środki na grę. Popularne są również bonusy bez depozytu, w których gracze otrzymują pieniądze za samą rejestrację w takiej firmie. Za bonusy bez depozytu można obstawiać zakłady z całej oferty bukmachera, ale przed wypłatą należy bonus obrócić, najczęściej jest to trzykrotność otrzymanej kwoty bonusowej.

Przykładowo w Fortuna bonus bez depozytu jest jako freebet 20 PLN i dostępny oczywiście tylko dla nowych graczy. Z kolei w zakładach sportowych STS jest to 29 PLN na darmową grę.

Jeżeli chodzi o promocje bukmacherskie dla stałych graczy, te często zamykają się w obrębie lepiej lub gorzej zorganizowanego programu lojalnościowego. Wielu buków organizuje też okazjonalne akcje promocyjne, oferując bonusy bukmacherskie za grę w obrębie konkretnych rozgrywek. Tego typu bonusy pojawiają się zwykle w okolicach startu kolejnego sezonu ligowego czy inauguracji ciekawego turnieju.

Jak odebrać bonus bez depozytu w STS?

Polski bukmacher oferuje graczom 29 PLN bez depozytu.

Kod promocyjny

W formularzu rejestracyjnym wpisujemy kod promocyjny „BETONLINE„.

Odbieramy bonus bez depozytu

Po rejestracji bukmacher STS aktywuje bonus 29 PLN. Trwa to zwykle do 2 godzin od rejestracji.

Obracamy bonus

Przed wypłatą bonusu należy go obrócić trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91

Wypłata bonusu

Po obrocie możemy bonus wypłacić na swoje konto bankowe.

Czy bukmacherzy wymagają od nas podawania danych osobistych?

Tak. Już podczas rejestracji będziemy musieli podać kilka z nich, a w czasie weryfikacji konta – podesłać własny dowód tożsamości. Można oczywiście korzystać z konta tymczasowego, w którym nie trzeba pełnej weryfikacji, jednak przed wypłatą środków taka weryfikacja będzie konieczna.

Którzy bukmacherzy w Polsce są najlepsi?

To zależy od tego, co chcemy obstawiać i na co zwracamy przy tym uwagę. Ceniąc promocje bukmacherskie najlepszym będzie dla nas inny bukmacher niż wtedy, gdy szukamy operatora z najlepszą ofertą na siatkówkę. Bukmacher Betfan, STS, Fortuna to firmy, które dają graczom najlepsze darmowe bonusy i promocje bukmacherskie. Warto zapoznać się z ich ofertą.

Jak maksymalnie wykorzystać moment rejestracji?

Chwila zakładania konta bukmacherskiego jest jedyną, w której możemy wykorzystać bonusy powitalne oraz kody promocyjne u każdego z bukmacherów. Warto to zrobić, by w pełni skorzystać z ich oferty promocyjnej dla nowych graczy.

5 / 5. Ocen: 5

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img