Cashback bez limitu w Fuksiarzu – flagowa promocja polskiego bukmacher

Jako jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku, Fuksiarz musi walczyć o swoich klientów jeszcze bardziej niż weterani, którzy działają w jego obrębie już od dawna. Jedną z głównych jego “broni” w tej właśnie walce jest jego promocja Cashback bez limitu, którą bez wątpienia możemy nazwać jego flagową. To wokół niej buduje on bowiem swój marketing i to ona zasłużyła nawet na osobną zakładkę w jego serwisie internetowym. Ale czym ona tak właściwie jest, na czym polega i w jaki sposób wycisnąć z niej maksimum?

Cashback bez limitu w Fuksiarzu – na czym polega promocja?

Cashback bez limitu to promocja, która znajduje się w stałej ofercie bukmachera Fuksiarz, a którą wyróżnia się on na tle całej konkurencji – nawet najlepsi bukmacherzy online nie posiadają niczego na jej kształt. Działa ona w bardzo prosty sposób – każdy zawarty u tego bukmachera zakład z oferty Cashback jest przez niego zabezpieczony. Oznacza to, że buk zwróci nawet 200 złotych stawki, jeżeli ten zakład okaże się przegrany. Oczywiście wartość bonusu zależy od samej stawki, ale i od ilości zdarzeń na kuponie – im jest ich więcej, tym większy będzie zwrot.

Co bardzo istotne, zwrot przyznawany jest automatycznie po rozwiązaniu kuponu, a z całej promocji można korzystać do woli – nie ma tutaj limitu kuponów, które biorą w niej udział. Środki ze zwrotu trafiają zaś bezpośrednio na nasze saldo główne. Możemy je więc wykorzystać w dowolny sposób, w tym również wypłacić na swoje konto bankowe.

Pamiętajmy: wpisując w czasie rejestracji u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny możemy zyskać  dodatkowe środki – jeśli jednak będziemy za nie typować, nie otrzymamy cashbacku. Ten bowiem dotyczy wyłącznie zakładów zawartych z salda depozytowego.

Progi zwrotu w promocji Fuksiarz.pl

To, jak wysoki będzie nasz zwrot (maksymalna jego wartość kwotowa to 200 złotych) zależy wyłącznie od liczby zdarzeń, które znajdą się na naszym kuponie. Progów jest kilkanaście i przedstawiamy je poniżej:

 • 1 zdarzenie – 5% zwrotu (liczone od stawki)
 • 2 zdarzenia – 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia – 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia – 12% zwrotu
 • 5 zdarzenia – 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń – 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń – 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń – 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń – 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń – 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń – 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń – 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń – 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń – 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń – 50% zwrotu

Pamiętajmy, że im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym trudniej będzie wygrać za jego pośrednictwem. Dlatego też w obstawianiu należy zachować rozwagę, własne typy bukmacherskie obstawiając dopiero po odpowiedniej analizie i zyskaniu pewności co do ich skuteczności. 

Jak zawrzeć zakład z cashbackiem w Fuksiarzu?

W promocji biorą udział wyłącznie zdarzenia znajdujące się w specjalnej zakładce Cashback, dostępnej z poziomu strony internetowej i aplikacji mobilnej bukmachera. Zdarzeń jest bardzo wiele, a większość popularnych spotkań sportowych wspiera tę promocję – zanim jednak zdecydujemy się na postawienie, powinniśmy się upewnić, czy w przypadku konkretnego wydarzenia sportowego jest ona oferowana.

Jeśli już wybraliśmy interesujące nas spotkanie, wystarczy, że zawrzemy zakład na nie. Oczywiście zakłady możemy łączyć w kupony akumulacyjne, co zresztą bardzo nam się opłaci i zaowocuje większym zwrotem. Musimy jednak pamiętać, że w promocji biorą udział wyłącznie rynki wskazane przez bukmachera. Zazwyczaj chodzi o te najbardziej podstawowe i standardowe rynki, a zatem o te, po które zazwyczaj sięgamy.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat promocji w Fuksiarz.pl?

Choć promocja Cashback bez limitu – podobnie zresztą, jak inne bonusy bukmacherskie w Fuksiarzu – udostępniana jest na bardzo przejrzystych warunkach, warto wiedzieć kilka rzeczy na jej temat, które pomogą korzystać z niej w pełni świadomie, a jednocześnie uniknąć rozczarowania (na przykład związanego z otrzymaniem mniejszego bonusu). Poniżej przedstawiamy kilka podstaw.

 • Promocja tyczy się każdego kuponu, ale tylko takiego ze zdarzeniami z kategorii Cashback dostępnej w menu głównym bukmachera. Jeśli na kuponie znajdą się inne zdarzenia, bonus nie zostanie nam przyznany.
 • Nie ma limitu co do ilości zdarzeń na kuponie, jednak maksymalny zwrot wynosi 200 złotych, a jego procent – 50. Oznacza to, że bonus wykorzystamy w pełni stawiając 400 złotych na zakład z co najmniej piętnastoma zdarzeniami. Promocja w znakomity sposób zabezpiecza nas przy bardziej ryzykownych zakładach.
 • Nie możemy wskazać kilka zdarzeń z pojedynczego meczu – wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zatem dotyczyć różnych spotkań sportowych. Cała promocja najlepiej sprawdza się więc w weekendy, kiedy to spotkań w ligach europejskich jest dużo, a my możemy obstawiać własne typy na sporty walki, piłkę nożną czy tenis w wielu różnych wydarzeniach. Wtedy też łatwiej jest nam skomponować kwalifikujący się zakład.
 • Do skorzystania z promocji nie jest wymagane zweryfikowane konto – nie musimy też potwierdzać chęci wzięcia w niej udziału. System sam przydzieli nam bonus w przypadku przegranej na kuponie, który kwalifikował się do promocji (zawierał zdarzenia z odpowiedniej oferty).

5 / 5. Ocen: 5

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img