Bonus bez obrotu w eTOTO

eTOTO, w ślady za wszystkimi znanymi i lubianymi w Polsce bukmacherami, nie tak dawno temu postanowił kompletnie odmienić swoją ofertę dla nowych typujących. Wprowadził zupełnie nowy bonus powitalny (“Bonus bez obrotu”), za pośrednictwem którego ma nadzieję na przyciągnięcie do siebie nowych typujących i zwiększenie swojego zasięgu. Na czym jednak ten bonus dokładnie polega, jakie są warunki skorzystania z niego i co warto wiedzieć na jego temat? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Jak skorzystać z bonusu bez obrotu w eTOTO?

Bonus bez obrotu to bonus powitalny i działa na bardzo podobnych zasadach, jak inne tego typu promocje, jakie serwują najlepsi bukmacherzy online. Aby więc z niego skorzystać, musimy:

 1. Założyć własne konto w eTOTO – koniecznie wybierając w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego opcję wskazującą na chęć skorzystania z bonusu powitalnego. Bez tego możliwość sięgnięcia po niego po prostu przepadnie.
 2. Dokonać pierwszego depozytu – bonus bez obrotu jest przyznawany zależnie od wysokości stawki – stanowi jej 200%.
 3. Zagrać pierwszy zakład za wspomniane środki – musimy zagrać na kuponie akumulacyjnym o kursie całkowitym 2.50 (1.30 na pojedyncze zdarzenie) za kwotę, która będzie równa otrzymanemu bonusowi. Musimy przy tym zagrać za środki wpłacone przez nas.
 4. Środki z bonusu trafią na nasze konto – bezpośrednio na to główne, a nie bonusowe. Będziemy więc mogli dowolnie nimi zarządzać, w tym również wypłacić je na konto bankowe czy też przeznaczyć na dalsze typowanie.

Pamiętajmy, że wspomniany bonus powitalny nie jest jedynym, po który możemy sięgnąć w czasie rejestracji u tego bukmachera. Zawsze bowiem możemy wykorzystać w eTOTO kod bonusowy, dzięki któremu nasz budżet na zakłady dodatkowo wzrośnie. Nie zapominajmy jednak, że pierwszy zakład nie może być zawarty za środki otrzymane za jego pośrednictwem. 

Ile maksymalnie można pozyskać za pośrednictwem tego bonusu?

Bonus powitalny u bukmachera eTOTO, jak już wspomnieliśmy wcześniej, przyznaje nam bonusowe 200% od kwoty naszej pierwszej wpłaty. Bukmacher ograniczył ilość środków do 100 złotych i to właśnie tyle jesteśmy w stanie pozyskać maksymalnie. Oznacza to, że maksimum bonusowe uzyskamy po wpłacie równej 50 złote (zostanie ona potrojona, a następnie uszczuplona o podatek) i po zawarciu zakładu bukmacherskiego na 100 złotych.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej promocji bukmacherskiej?

Jako że promocja “Bonus bez obrotu” to w eTOTO swoista nowość, warto podkreślić kilka istotnych rzeczy na jej temat. Tak, aby mieć jasność co do tego, co dostanie się po skrzystaniu z niej. Poniżej przedstawiamy kilka detali, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

 • Choć bonus nie wymaga obrotu, wymaga jego “uwolnienia” – bukmacher tłumaczy to tym, że inaczej byłby on gotówką. Uwolnienie to tak właściwie… dokonanie pojedynczego obrotu środkami, jakie otrzyma za środki bonusowe. Nie chodzi tutaj zatem o wydanie równowartości pierwszej wpłaty, a całości bonusu, który się otrzyma.
 • Na uwolnienie bonusu mamy dokładnie 30 dni od momentu jego otrzymania – uwalniać możemy za środki bonusowe, ale nie te otrzymane w postaci freebetu. Jeśli nie uda nam się uwolnić go, dodatkowe środki, jakie moglibyśmy potencjalnie otrzymać przepadną bezpowrotnie.
 • Z bonusu możemy skorzystać również wtedy, gdy jeszcze nie posiadamy zweryfikowanego konta. Zadziała on również na tym dopiero założonym.
 • Uwalnianie bonusu nie musi odbywać się na jednym kuponie – możemy w tym celu zawrzeć kilka zakładów. Pamiętajmy jednak, że każdy z nich musi spełniać określone przez nas powyżej warunki.
 • Minimalna wartość pierwszej wpłaty to 1 złotych – dopiero gdy wpłacimy tyle będziemy w stanie otrzymać bonus. O ile oczywiście będziemy w stanie uwolnić go wcześniej.
 • Co ciekawe, wpłata gwarantująca otrzymanie bonusu NIE może pochodzić od dostawcy usług płatniczych Skrill lub Neteller. Choć bukmacher nie zabrania tego, zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty promocyjnej przy płatności za pośrednictwem tych firm. Najlepiej jest więc nie ryzykować i dokonać bardziej standardowej płatności – na przykład przy wykorzystaniu systemów szybkiej płatności.
 • Tylko zakłady ze zdarzeń przedmeczowych i na żywo zaliczają się do uwalniania bonusu powitalnego. Oznacza to, że nie możemy typować gier karcianych ani sportów wirtualnych w tym właśnie celu (w przypadku tych pierwszych i tak niemożliwe jest spełnienie warunku dotyczącego kuponu akumulacyjnego).

Warto wiedzieć, że bonus powitalny należy do tych stałych. Zgodnie z jego założeniami, nie zniknie z oferty bukmachera, a powinien zadomowić się w niej na nieco dłużej. Pamiętajmy, że skorzystamy z niego tylko wtedy, gdy jesteśmy nowymi klientami bukmachera i dopiero zakładamy u niego własne konto. Co więcej, bukmacher nie zezwala na sięgnięcie po bonus również naszym domownikom i wszystkim osobom, które posługują się tym samym adresem IP. W takiej sytuacji nie wyskoczy żaden komunikat – po prostu nie otrzymamy na nasze konto dodatkowych środków bonusowych.

5 / 5. Ocen: 5

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img