BKS BOSTIK Bielsko-Biała z nowym sponsorem tytularnym

W hali pod Dębowcem kilka dni temu została podpisana umowa współpracy między Bialskim Klubem Sportowym a firmą Bostik, która została Sponsorem Tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej. W kolejnych dwóch sezonach ligowych drużyna zagra jako BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Podpisy na umowie złożyli Aleksandra Jagieło, Prezes BKS oraz Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik.

Jak podkreśla Piotr Dąbrowski, Prezes Zarządu Bostik Sp. z o.o., ważnym aspektem przy wyborze formacji sportowej była umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie wszystkich uczestników we wspólny sukces drużyny. „Pełna motywacji współpraca, sprawna komunikacja z zespołem oraz gra nastawiona na wspólny efekt to istotne elementy tworzące kulturę naszego biznesu. W Bostik bardzo ważne jest okazywanie sobie wzajemnego szacunku, koncentracja na potrzebach innych członków zespołu oraz dynamiczna, sprawna komunikacja. Dzięki zgraniu, dobrej zabawie i pozytywnym emocjom osiągamy znakomite wyniki – podobną zależność widać w przypadku zespołowych dyscyplin sportowych. Chcemy wspierać siatkówkę, bo jest to gra bardzo żywiołowa i widowiskowa, a polskie drużyny siatkarskie – zarówno żeńskie, jak i męskie – niejednokrotnie zaprezentowały ogromny talent i potencjał swoich zawodników” – wyjaśnia Piotr Dąbrowski.

Żeńska drużyna bialskich siatkarek może pochwalić się spektakularnymi sukcesami. W blisko 70-letniej historii klubu zawodniczki aż ośmiokrotnie zdobyły tytuł Mistrzyń Polski oraz wygrały osiem Pucharów Polski i dwa Superpuchary. Drużyna startowała także wielokrotnie w Pucharach Europejskich, a z BKS wywodzą się reprezentantki Polski zdobywające medale na arenie międzynarodowej.

„Wspierając sport kobiecy, chcemy przełamywać stereotyp, że produkty chemii budowlanej są dedykowane tylko mężczyznom. Łatwość aplikacji, inteligentne rozwiązania i wygoda użytkowania sprawiają, że nasze produkty służą wszystkim, którzy chcą szybko, samodzielnie i bezproblemowo wykonać prace remontowe” .

ZAZNACZA PREZES ZARZĄDU BOSTIK

Podczas ceremonii zostały zaprezentowane stroje meczowe siatkarek BKS BOSTIK Bielsko-Biała oraz nowa maskotka – charakterystyczny gekon, występujący w logo Sponsora Tytularnego. Gekon (o imieniu Gary) nosi numer 132, nawiązujący do rocznicy urodzin, które wkrótce marka Bostik będzie świętować na całym świecie.


Połączenie ponad 130-letniej historii firmy Bostik z drużyną siatkarską, która ma bardzo bogate tradycje i osiągnięcia sportowe, to początek emocjonującej gry zespołowej. I dowód na to, że tam, gdzie jest prawdziwa chemia, wszystko się dobrze klei.


Bostik Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowej korporacji Bostik, stanowiącej część francuskiego koncernu Grupy ARKEMA, jednej z największych chemicznych firm w Europie. Wraz z początkiem 2018 roku nastąpiło formalno-prawne połączenie spółki Den Braven East oraz Bostik, które od marca występują pod wspólną nazwą Bostik oraz szyldem zielonego gekona. Nowa oferta obejmuje zarówno produkty marki Den Braven, jak i Bostik.

5 / 5. Ocen: 1

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania - nie tylko wtedy, gdy...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....
spot_img