KOD BONUSOWY PZBUK

Jak uzyskać PZBuk bonus – warunki i regulamin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

PZBuk bonus to świetna szansa na rozpoczęcie udanej gry u tego legalnego bukmachera. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób działa ta promocja, jakie są jej warunki i jak z niej skorzystać. Przydatne okazać mogą się także informacje na temat tego, co jest napisane drobnym drukiem, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym bonusie.

Jaki PZBuk bonus jest dostępny?

Typ Wartość bonusu Zgarnij PZBuk bonus
Bonus powitalny: cashback zwrot do 200 zł
+ 20 000 punktów lojalnościowych za darmo!
MAXSPORT
Sklep Gracza – program lojalnościowy Uzyskane punkty wymieniania się na nagrody w Sklepie Gracza np. na darmowe zakłady MAXSPORT
Kombodoładowanie Do nawet +15% więcej przy zakładzie wielokrotnym

PZBuk BONUS POWITALNY na sport

PZBuk oferuje obecnie jeden z najciekawszych cashbacków na rynku: ubezpieczenie zakładu aż do 200 zł. Oprócz tego możesz przytulić jeszcze 20 000 punktów lojalnościowych, które można potem wymienić w Sklepie np. na bonus 100% do 100 zł!

PZBuk bonus powitalny: cashback 200 zł

Jak uzyskać PZBuk bonus powitalny ubezpieczony zakład 200 zł na zakłady sportowe?

Zdobycie powitalnych bonusów bukmacherskich wymaga wykonania kilku czynności. Na szczęście w przypadku PZBuk bonus uzyskać można z dużą łatwością:

 1. Zarejestruj się na PZBuk oraz potwierdź swój numer telefonu.
 2. Wpłać depozyt.
 3. Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł; pojedynczy kurs na kuponie musi wynieść min. 1.40.
 4. Jeśli przegrasz, otrzymasz od PZBuk bonus: zwrot stawki za kupon promocyjny.

Pamiętaj, że wiele zakładów bukmacherskich oferuje kody promocyjne przy rejestracji. Chcąc uzyskać więcej informacji na ten temat, wejdź do instrukcji z kodem bonusowym!

PZBuk bonus – warunki

Chcąc uzyskać PZBuk bonus powitalny, trzeba spełnić warunki regulaminowe. W szczególności należy tutaj pamiętać o tym, że:

 • Należy zarejestrować się poprzez wpisanie swoich prawdziwych danych osobowych oraz teleadresowych (więcej o rejestracji).
 • Koniecznie należy zweryfikować numer telefonu tuż po rejestracji w panelu klienta (wpisać kod SMS, jaki otrzyma się na telefon).
 • Trzeba wpłacić pierwszy depozy i obstawić kupon wielokrotny po kursie każdego zdarzenia min. 1.40.
 • Zwrot nastąpi w momencie, w którym kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany.

Jak otrzymać od PZBuk za darmo 20 000 punktów na start?

Jeśli chcesz rozpocząć grę w PZBuk z lepszej pozycji, niż inni, podaj podczas rejestracji kod bonusowy MAXSPORT. Za jego przyczyną do Twojego konta gracza zostanie przypisanych aż 20 000 punktów lojalnościowych zupełnie za darmo! Nie musisz nic więcej robić – ten bonus nie podlega żadnym dodatkowym warunkom ani obrotowi.

Co za te punkty? Dodatkowe 100 zł na start!

20 000 pkt. PZBuk, które otrzymasz za nasz kod bonusowy, to wystarczająco, żeby podwyższyć swój bonus powitalny nawet o 100 zł! Nie żartujemy – to naprawdę tak proste. W Sklepie gracza dodatkowe 50 zł bonusu kosztuje 10 000 pkt., a Ciebie stać na dwa takie „produkty”. Wystarczy, że je kupisz, a znowu będziesz dysponować bonusem 100% od wpłaty, tym razem na wysokość 100 zł. Łącznie możesz mieć więc na początek nawet 600 zł!

Dodatkowe promocje i bonusy w PZBuk

W dodatku to ciekawego bonusu powitalnego, u tego bukmachera liczyć można także na dwie równie interesujące promocje dodatkowe. Program lojalnościowy to nagroda za aktywność u tego bukmachera, a Kombodoładowanie jest stworzone dla maniaków zakładów wielokrotnych.

Sklep gracza – program lojalnościowy

PZBuk bonus pod postacią punktów wymienianych na nagrody to program lojalnościowy w klasycznym wydaniu. Gracz za aktywności wybranego typu otrzymuje punkty, które później może wymienić na nagrody w tzw. Sklepie Gracza. W ten sposób uzyskać można środki bonusowe do gry, darmowe zakłady oraz inne niespodzianki. Ich wysokość jest zaś zależna od sumy uzbieranych punktów.

PZBuk bonus Sklep Gracza

Za aktywności jakiego typu zdobywa się punkty?

Punkty lojalnościowe w tych zakładach bukmacherskich uzyskać można za takie działania jak:

 • Zarejestrowanie na stronie tego bukmachera. Warunki, jakie trzeba spełnić, to pozytywne zweryfikowanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. W ten sposób uzyskać można 600 punktów, chociaż za rejestrację z kodem bonusowym MAXSPORT otrzymasz aż 20 000 punktów.
 • Zatwierdzenie dokumentów. Za każdy dokument otrzymać można aż 1 000 punktów. Warunki, jakie trzeba spełnić to przesłanie poprawnej dokumentacji i zatwierdzenie jej przez Dział Wsparcia tego bukmachera.
 • Wpłacenie pierwszego depozytu, za co otrzymuje się 100 punktów.
 • Każda wpłata za minimum 50 zł generuje dodatkowe punkty. Warunki są takie, że za każde wpłacone 50 zł, otrzymuje się 50 punktów.
 • Logowanie każdego dnia na portalu PZBuk. Dzięki temu budżet punktów rośnie codziennie od 25 punktów.
 • Obstawianie zakładowym przedmeczowych i na żywo. Ilość zdobytych punktów jest zależna od wartości zakładów i ilości zdarzeń. Warunki, jakie trzeba tu spełnić to wydanie co najmniej 5 zł. Przykładowo za zakład 5 zł na 10 wydarzeń uzyskuje się 100 punktów.

Kombodoładowanie

PZBuk bonus Kombodoładowanie pozwala zyskać do aż nawet 15% więcej przy zakładach wielokrotnych. Co istotne, premie zgarnia się bez konieczności obrotu

PZBuk bonus Kombodoladowanie

Warunki PZBuk bonus Kombodoładowanie wiążą się przede wszystkim z tym, że promocja ta dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie. Chcąc liczyć na tą promocję, należy więc obstawić Ligę Mistrzów, Ligę Europy, rozgrywki w najwyższych ligach w Anglii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii Francji lub też polską Ekstraklasę. PZBuk bonus Kombodoładowanie dotyczy także meczów reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów oraz spotkań towarzyskich.

Wysokość dodatkowej wygranej zależy zaś od ilości obstawionych wydarzeń. Na przykład przy zakładzie podwójnym wygrana rośnie o 1%, przy zakładzie 7-krotnym już o 10%, a przy zakładzie 11-krotnym lub większym aż o 15%.

Masz problem z bonusem? Sprawdź, gdzie uzyskasz wsparcie

Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały transparentną i przyjazną użytkownikowi ofertę bonusową. Wszystko to dzięki temu, że warunki, z jakimi związany jest PZBuk bonus, są proste i przejrzyste, a ich regulamin jest bardzo czytelny. Dlatego też większość graczy uzyska PZBuk bonus z taką łatwością, z jaką Leo Messiemu przychodzi strzelanie bramek z rzutów wolnych.

Jeśli jednak przy staraniu się o uzyskanie PZBuk bonus napotkało się na problem lub ma się jakąś wątpliwość, to zawsze można skontaktować się z działem obsługi klienta tego bukmachera przez:

 • Czat na żywo PZBuk, działający w godzinach 10:00 – 17:00
 • Przesłanie wiadomości e-mail – można to zrobić w dowolnym momencie dnia i nocy poprzez skorzystanie z formularza kontaktu dostępnego na stronie tego bukmachera.
 • Przydatne informacje można też znaleźć poprzez skorzystanie z działu FAQ, który także jest dostępny na stronie internetowej PZBuk.

PZBuk rejestracja

Tekst reklamowy | 18+

PZBuk – Polskie Zakłady Bukmacherskie to nowy legalny bukmacher na rynku, który stawia na prostotę już od etapu otwierania konta. W PZBuk rejestracja jest bowiem szybka i łatwa. Warto jednak poznać kilka porad na temat tego, jak zarejestrować się w PZBuk, aby uniknąć zbędnych problemów.

PZBuk rejestracja krok po kroku

Jak zarejestrować się w PZBuk? To bardzo proste, wystarczy tylko kilka kroków:

 1. W pierwszym etapie rejestracji należy podać podstawowe informacje, czyli wybrać i wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Wtedy zostanie się też poproszonym o wprowadzenie numeru Pesel.
 2. Drugi krok polega na wypełnieniu danych teleadresowych. Należy wtedy także podać numer i serię dowodu osobistego lub paszportu oraz zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności. W tym etapie można także wpisać kod bonusowy MAXSPORT, dzięki któremu grę będzie można rozpocząć na lepszych warunkach, otrzymując aż 20 000 punktów lojalnościowych za darmo.
 3. Trzeci krok dotyczy odpowiedzialnego grania i polega na ustaleniu limitów czasu gry i obrotów w perspektywie dziennej oraz miesięcznej.

PZBuk rejestracja

PZBuk rejestracja jest więc wysoce uproszczona i pozbawiona wymogów dołączenia skanu lub dowodu osobistego i podania numeru konta. To jest konieczne dopiero przy pierwszej wypłacie środków.

PZBuk rejestracja, a weryfikacja numeru telefonu

Po rejestracji warto jednak kliknąć link aktywacyjny, który pojawi się na skrzynce e-mail oraz zweryfikować numer telefonu, co jest koniczne przy ubieganiu się o bonus powitany. Numer telefonu weryfikuje się zaś przez kod SMS i można to zrobić bez problemu w swoim panelu użytkownika po pierwszym logowaniu.

Warto pamiętać, że praktycznie każdy zakład bukmacherski oferuje bonusy powitalne. Chcąc dowiedzieć się, jaką ofertę pod tym względem ma PZBuk i jak zdobyć kod bonusowy przejdź do strony głównej.

Jak zarejestrować się w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

W PZBuk rejestracja na telefonach, czy tabletach przebiega identycznie, jak otwieranie konta na urządzeniach stacjonarnych. Trzeba więc określić nazwę użytkownika i hasło oraz podać adres e-mail i numer Pesel. Następne wprowadza się dane teleadresowe i określa limity obrotów oraz czasu gry.

PZBuk rejestracja na urządzeniach mobilnych

Bonus powitalny w PZBuk

Po zakończeniu procesu pod tytułem PZBuk rejestracja i weryfikacja, przychodzi czas na zdobycie bonusu powitalnego. W tym celu należy wykonać 2 ważne czynności:

 • podać podczas rejestracji kod bonusowy PZBuk: MAXSPORT, aby zgarnąć aż 20 000 punktów lojalnościowych za samą rejestrację,
 • postawić za min. 50 zł zakład wielokrotny o kursie każdego zdarzenia przynajmniej 1.40.

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz ubezpieczenie zakładu do wartości 200 zł. Oznacza to, że jeśli przegrasz, bukmacher zwróci na konto bonusowe stawkę kuponu – aż do kwoty 200 zł! Otrzymane środki możesz od razu przeznaczyć na dalszą grę.

Punkty lojalnościowe, czyli dodatkowa stówa w bonusie

20 000 pkt. PZBuk to u tego bukmachera wystarczająco, żeby zdobyć aż 100 zł dodatkowych środków. Wystarczy, że po rejestracji przy użyciu kodu promocyjnego przejdziesz do Sklepu gracza i wykupisz 2 x 50 zł w formie bonusu 100% od depozytu.

PZBuk rejestracja – warunki i regulamin

Poza odpowiedzią na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk, warto też wiedzieć, jakie warunki należy spełnić, aby otworzyć tam konto. Na szczęście nie są one wygórowane i zbieżne ze standardami rynkowymi:

 • Należy być osobą pełnoletnią
 • Nie można mieć sądowego zakazu uczestnictwa w grach hazardowych

PZBuk rejestracja - finalizacja

Jak obstawiać w PZBuk?

Znając już odpowiedź na pytanie, jak zarejestrować się w PZBuk, warto dowiedzieć się jak postawić tam pierwsze zakłady. Na szczęście stawianie zakładów u tego bukmachera przychodzi z taką łatwością, jak Robertowi Lewandowskiemu strzelanie bramek Werderowi Brema.

Jak postawić zakład pojedynczy w PZBuk?

Wystarczy wybrać dowolne wydarzenie, a metod na to jest mnóstwo np. poprzez użycie menu „polecane”. Następnie trzeba wybrać konkretne wydarzenie i wybrać jego rezultat, poprzez jedno kliknięcie. Wtedy to po prawej części strony należy wpisać wartość zakładu oraz kliknąć „Postaw zakład”.

PZBuk obstawianie zakładu pojedynczego

Jak postawić zakład wielokrotny w PZBuk?

Zakład wielokrotny można postawić równie prosto, co ten pojedynczy. Należy tylko wybrać więcej niż jedno wydarzenie i zamiast opcji „Pojedynczy”, wybrać opcję „Zakład wielokrotny”. Wtedy to na stronie pojawi się także wartość Kombodoładowania, czyli promocji powiększającej wygraną.

Wpłaty i wypłaty w PZBuk

Pod względem możliwości wpłat i wypłat PZBuk wpisuje się w rynkową szarzyznę. Wybór jest bowiem mocno ograniczony i sprowadza się do użycia systemu płatności online Dotpay oraz systemu płatności mobilnych Blik. Pozostaje więc mieć nadzieję, że wraz z upływem czasu ten bukmacher rozszerzy możliwości sposobów dokonywania depozytów i wypłacania środków.

Możliwości kontaktu z PZBuk

Odpowiedź na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk jest prosta więc nie powinno się mieć żadnych problemów z PZBuk rejestracja. Jeżeli jednak pojawi się wątpliwość dotycząca jakiegokolwiek aspektu funkcjonowania tych zakładów bukmacherskich, to można się skontaktować przez:

 • Czat live, który jest czynny od 10:00 do 20:00
 • Wiadomość e-mail, którą można przesłać w dowolnym momencie.

Odpowiedzi na pytania można też znaleźć w sekcji FAQ dostępnej na stronie tego bukmachera.

PZBuk aplikacja – jak grać na urządzeniach mobilnych?

Tekst reklamowy | 18+

Jak działa w PZBuk aplikacja? Czy nowy legalny bukmacher na polskim rynku dobrze dostosował swoje usługi do urządzeń mobilnych? Sprawdź, jak funkcjonuje PZBuk mobile i czego się można po niej spodziewać.

PZBuk aplikacja
Wymagania systemowe 4
Bonusy 4
Funkcjonalność 4
Opinie 4
Kod promocyjny MAXSPORT
Sprawdź ją teraz

Jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Fanfary! Wreszcie zagościła na PZBuk aplikacja mobilna, a trochę musieliśmy się na to naczekać, więc od razu bierzemy się za opisanie dla Ciebie jej funkcji. Na wstępie już zaznaczamy: aplikacja PZBuk została przygotowana na oba wiodące w Polsce i na świecie systemy: Androi oraz iOS!

Zastanawiasz się, jak grać w PZBuk na urządzeniach mobilnych? To nic trudnego. Jeśli masz telefon lub tablet z systemem Android, to po prostu wejdź w zakładkę na stronie PZBuk “aplikacja mobilna” i kliknij “Pobierz aplikację”. Obok będzie się wyświetlać prosta instrukcja, dzięki której na pewno wszystko pójdzie gładko. Jeżeli zaś korzystasz ze sprzętu Apple, możesz pobrać oprogramowanie z Appstore.

PZBuk aplikacja mobilna

Co jest lepsze w PZBuk: aplikacja, czy wersja mobilna?

Z czystym sumieniem polecamy korzystanie z aplikacji PZBuk. Bukmacher przygotował ja bardzo solidnie, jest wygodna w uzyciu i przede wszystkim szybka. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu masz opory przed ponieraniem aplikacji bukmacherskich na telefon, nie mamy w zadadzie niczego złego do powiedzenia na temat wersji mobilnej strony dostępnej z poziomu przeglądarki Twojego smartfona. Oferta zakładów i promocji jest przeciez szeroka, a jedyne, co Cię omija, to pojawiające się od czasu do czasu dedykowane aplikacji mobilnej bonusy.

Jak prezentuje się na PZBuk bonus?

PZBuk bonus powitalny

W swej ofercie bonusowej Polskie Zakłady Bukmacherskie stawiają na prostotę. Bonusów jest nie za mało i nie za wiele, ale za to są one łatwe ogarnięcia i wprawionym graczom przynoszą wymierne korzyści. Skorzystać można z ubezpieczonego zakładu na start, programu lojalnościowego albo zwiększenia wygranych przy zakładach wielokrotnych, czyli tzw. Kombodoładowanie.

Gracze mogą też uzyskać dodatkowe korzyści, rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jak uzyskać bonus powitalny PZBuk – cashback 200 zł

Na powitanie w PZBuk możesz dostać ubezpieczony zakład o wartości nawet 200 zł. Chcąc go otrzymać, należy zarejestrować się u tego bukmachera oraz zweryfikować numer telefonu. Później wystarczy już tylko dokonać pierwszej wpłaty i postawić zakład wielokrotny o za co najmniej 50 zł i z kursem każdego zdarzenia min. 1.40. Jeśli kupon przegra, otrzymasz zwrot stawki, który to możesz od razu wykorzystać na dalsze zakłady!

Jak otrzymać 20 000 punktów na start? – tylko z kodem bonusowym!

Spełniając warunek w celu otrzymania freebetu, możesz przyklepać sobie także 20 000 punktów programu lojalnościowego totalnie za darmo i bez wysiłku. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz specjalny PZBuk kod bonusowy MAXSPORT. Kiedy Twoje konto zostanie aktywowane i po postawieniu zakładu AKO o kursie co najmniej 2.0 za 50 zł, wpadnie na nie dokładnie 20 000 punktów! Taka kwota wystarczy Ci na to, żeby od razu przejść do Sklepu Gracza i wykupić aż 100 zł w formie dodatkowego bonusu 100% od depozytu.

Jak działa program lojalnościowy – Sklep Gracza PZBuk?

W PZBuk skorzystać można z programu lojalnościowego, którego zasady funkcjonowania są także bardzo proste. Polega on na zbieraniu punktów np. za codzienne logowanie się, dokonywanie depozytów, czy obstawianiu zakładów wielokrotnych. Następnie zaś te punkty wymienia się w Sklepie Gracza np. na atrakcyjne nagrody.

Czym jest Kombodoładowanie?

Kombodoładowanie do gratka dla graczy obstawiających zakłady wielokrotne dotyczące najważniejszych meczów piłkarskich. Ten bonus polega po prostu na zwiększeniu wygranej. Zasada jest tutaj taka, że im dany zakład zawiera więcej wydarzeń, tym wartość Kombodoładowania jest większa. Jeśli więc obstawi się np. zakład 11-krotny, to wygrana może być większa o aż 15%.

PZBuk mobile – funkcjonalność i dostępne opcje

Jeśli nie chcesz ściągać aplikacji lub nie masz odpowiedniego systemu na swoim urządzeniu, możesz skorzystać z wersji przeglądarkowej mobilnego portalu tego bukmachera. Ta jest w zasadzie praktycznie identyczna jak stacjonarny odpowiednik. PZBuk mobile to więc dostęp do wszystkich funkcji, z jakich skorzystać można na pełnej wersji strony.

Ale przejdźmy do apki, którą już nam zaserwowano. Możesz robić dzięki niej w zasadzie wszystko to, co normalnie robiłbyś na serwisie PZBuk – a nawet więcej! Mamy więc oczywistości takie jak możliwość przeglądania oferty zakładów i obstawiania przedmeczowo, na żywo i wirtualnie. Do tego łatwe zarządzanie pieniędzmi i zlecanie szybkich wypłat, a także korzystanie z opcji Cash-Out. To jednak nie koniec, bo bukmacher wprowadził też dedykowane użytkownikom mobilnym zakłady Kardio – można je obstawiać wyłącznie z aplikacji, więc warto ją pobrać! Do tego PZBuk obiecuje, że regularnie będą się pojawiać specjalne promocje dostępne tylko dla użytkowników apki. Trzeba przyznać, że warto się poważnie zastanowić nad ściągnięciem aplikacji PZBuk!

PZBuk aplikacja - funkcjonalność

F.A.Q.

Jak postawić zakład przez PZBuk mobile?

Zakłady można obstawiać na kilka sposobów. Przykładowo można kliknąć rozwijane menu w lewym, górnym rogu i wybrać opcję “Zakład”. Następnie należy wybrać rezultat wybranego wydarzenia, określić wartość zakładu i kliknąć “Postaw Zakład”.

Jak dokonać depozytu na urządzeniach mobilnych?

Wystarczy w aplikacji lub w mobilnej wersji strony internetowej kliknąć w funkcję “Wpłata” na koncie gracza, a następnie wybrać sposób płatności i jej dokonać.

Jak wypłacić środki przez telefon?

Podobnie jak w przypadku wpłat, należy wejść w konto gracza po zalogowaniu się. Następnie zaś należy kliknąć “Wypłata” i postępować zgodnie z pojawiającymi się wytycznymi.

W jaki sposób skontaktować się z obsługą na telefonie?

Chcąc nawiązać kontakt z działem obsługi, należy kliknąć rozwijane menu w lewym górnym rogu. Następnie trzeba kliknąć “Punkt Obsługi Klienta oraz wybrać opcję “Czat” lub “Email”. W tym miejscu ma się także dostęp do działu FAQ tego bukmachera.

PZBuk aplikacja opinie

Zalety Wady
Dostęp do wszystkich funkcji i opcji w wersji przeglądarkowej Rozmieszczenie treści w wersji przeglądarkowej powinno być lepsze
Przeglądarkowa wersja na telefon jest atrakcyjna wizualnie Wersja przeglądarkowa zastępująca PZBuk aplikacja nie działa płynnie
Zakłady Kardio i promocje na urządzenia mobilne

Opublikowana niedawno przez PZBuk aplikacja jest naprawdę ładnie zaprojektowana i funkcjonalna. Oferuje nie tylko pełną, ale też rozszerzoną funkcjonalność względem wersji pełnowymiarowej. Obecna wersja przeglądarkowa jest zaś ładna i funkcjonalna jak gra Sergio Busquetsa. Niestety ma braki szybkościowe nawet większe, niż ten legendarny hiszpański pivot. Na szczęście praktycznie żadnych zarzutów nie można postawić bonusowi powitalnemu, z którego skorzystanie może być wysoce opłacalne. (Poznaj ogólną opinię o PZBuk).

PZBuk opinie: recenzja bukmachera

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

O PZBuk opinie są z każdym miesiącem coraz lepsze. Ten bukmacher to wciąż świeżynka na polskim rynku, ale trzeba przyznać, że jego rozwój od początków działalności do dziś robi naprawdę duże wrażenie. To co, sprawdzimy, jak sobie radzi?

PZBuk opinie Nasza ocena
Oferta powitalna 3
Rynki 4
Kursy 4
Streaming i zakłady na żywo 4
Aplikacja mobilna 4
Możliwości płatnicze 2
Obsługa klienta 3
Ocena końcowa 3
Kod bonusowy MAXSPORT
Rejestracja

Bonus powitalny – ocena

PZBuk zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy bonusem powitalnym pod postacią ubezpieczonego zakładu o wartości 200 zł. Ale, ale! Jeśli wykorzystasz w PZBuk kod bonusowy MAXSPORT, dostaniesz drugi bonus: darmowe 20 000 punktów za samą rejestrację. O ile więc w standardowej ofercie bonus powitalny jest tylko jeden, to posiadacz kodu zgarnie dla siebie jeszcze drugi.

Dodatkowa stówka za punkty PZBuk

20 000 pkt. brzmi dumnie, ale ich prawdziwa wartość jest oczywiście zależna od cen w Sklepie Gracza. Na szczęście na PZBuk kalkulacje wyglądają bardzo apetycznie! Za punkty, które otrzymasz po użyciu naszego kodu promocyjnego, będziesz mógł od razu dokupić sobie dodatkowe 100 zł w formie bonusu od depozytu. Wystarczy, że dwukrotnie kupisz bonus 100% od wpłaty o wartości 50 zł. Stać Cię na to, bo jedno pięć dyszek kosztuje 10 000 pkt.!

PZBuk kod bonusowy - bonus na start

Dostępność rynków – ocena

PZBuk rynki

Pod względem liczby dyscyplin sportowych i rozgrywek PZBuk opinie ma dobre, ponieważ jego oferta prezentuje się zupełnie ok. W PZBuk zakłady dostępne są na takie dyscypliny i wydarzenia jak:

 • Piłka nożna, w tym mecze Pucharu Polski, Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi oraz oczywiście rozgrywki lig europejskich, oraz meczów międzypaństwowych. Obstawić można też np. rozgrywki meksykańskie, czy też afrykańskie.
 • Popularne dyscypliny, takie jak, siatkówka, żużel, skoki narciarskie, piłka ręczna, czy też tenis. Szczególnie bogata jest oferta na rozgrywki tenisowe.
 • Niszowe dyscypliny np. football australijski, snooker, unihokej, czy badminton.
 • Dyscypliny z dużym potencjałem. Nieźle prezentuje się także oferta na coraz popularniejsze rynki, czyli mieszane sztuki walki oraz e-sport.
 • Sporty wirtualne. Od niedawna na PZBuk można także obstawiać symulowane zmagania w czterech dyscyplinach. To rozrywka trwająca 24/7!

PZBuk kursy – ocena

Porównanie kursów na mecze Ligi Mistrzów wskazuje na to, że PZBuk oferuje podobne kursy do STS i Fortuny. Przykładowo, stawiając na zwycięstwo PSG w pierwszym meczu z Manchesterem United 10 zł, po odjęciu podatku w PZBuk wygrać można 30,80 zł. Taka sama wygrana jest możliwa do uzyskania w STS, a minimalnie niższa w Fortunie.

Analiza obecne kursów na najważniejsze wydarzenia z innych dyscyplin sportowych wskazuje za to, że PZBuk w porównaniu do czołówki rynkowej ma na ogół mniej korzystne kursy np. na skoki narciarskie.i koszykówkę. Względnie wysokie kursy są zaś często spotykane np. na siatkówkę i tenis. Zwykle jednak różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są dość niewielkie.

W PZBuk szczególnie dobra jest jednak oferta na zakłady wielokrotne. Dzięki Kombodoładowaniu wygrana może bowiem wzrosnąć nawet o aż 15%. Reasumując, w kwestii PZBuk opinie na temat kursów powinny być raczej dobre.

Streaming i zakłady na żywo w PZBuk – ocena

Bardzo ucieszyliśmy się na wiadomość, że w PZBuk pojawiła się opcja live streaming. Wcześniej nie było takiej możliwości, ale obecnie gracze mogą już oglądać transmisje na żywo z wybranych spotkań, ułatwiając sobie tym samym podejmowanie decyzji, na kogo postawić. Same zakłady na żywo również prezentują się solidnie. Dostępnych jest sporo wydarzeń do obstawiania live, a najwięcej oczywiście tych dotyczących piłki nożnej i innych popularnych w Polsce dyscyplin. W sekcji PZBuk zakłady na żywo znaleźć można jednak także i niszowe dyscypliny jak np. badminton.

Jeżeli w danym meczu nie jest udostępniana transmisja na żywo, brak streamingu jest w pewnym stopniu rekompensowany przez pojawiające się statystyki i wizualizacje tego, co dzieje się w czasie spotkania. Na podstawie tego łatwiej jest bowiem podjąć właściwą decyzję. Dostęp do tej opcji nie wymaga zaś nawet zalogowania się.

PZBuk zakłady na żywo ocena

PZBuk aplikacja mobilna – ocena

Aplikacja PZBuk

Nasza ocena PZBuk zdecydowanie urosła, kiedy bukmacher wydał oficjalną aplikację na urządzenia mobilne. Wydana przez PZBuk aplikacja umożliwia obstawianie przedmeczowe i na żywo, śledzenie statystyk, zlecanie wypłat i wiele, wiele więcej.

Wśród funkcji jest w zasadzie wszystko to, co zazwyczaj robisz na portalu pełnowymiarowym. Do tego buk wprowadził specjalne zakłady Kardio dostępne wyłącznie na urządzeniach mobilnych, obiecuje także promocje i bonusy dedykowane wyłącznie grającym na telefonach i tabletach. Trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi bukmacherami PZBuk robi naprawdę dużo w celu zachęcenia graczy do pobrania aplikacji. Oby tak dalej!

PZBuk możliwości płatnicze — ocena

Jeśli chodzi o PZBuk, opinie na temat możliwości płatniczych są średnie. Dostępnych metod wciąż nie ma za dużo, ale trzeba przyznać, że portal się w tej kwestii rozwija. Jeszcze niedawno było ich tylko dwie, a teraz pojawiły się dwie kolejne, czyli mamy już przed sobą cztery możliwości. Oto one:

 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Blik.

Minimalny depozyt możliwy do wpłaty wynosi ponad 20 złotych, a możliwa jest jedynie wpłata w polskiej walucie. To także ma odbicie na PZBuk opinie o opcjach płatniczych. Należy jednak pamiętać, że opcje płatności to słaby punkt większości polskich bukmacherów, a PZBuk zakłady bukmacherskie mają jeszcze czas by poprawić się w tym zakresie.

Obsługa klienta – ocena

Jeśli chodzi o PZBuk opinie na temat obsługi klienta są akurat dość przeciętne. Do wyboru są dwie możliwości:

 • Formularz kontaktowy e-mail
 • Chat na żywo

Od działu obsługi można uzyskać dokładną i wyczerpującą odpowiedź, oczywiście w języku polskim. Niestety, zwykle trzeba sporo odczekać, zanim ją się otrzyma. Czat nie jest dostępny całodobowo, ale można zauważyć, że bukmacher stara się rozszerzyć godziny obsługi. Jeszcze niedawno były to 10:00 do 19:00, a czasem nawet tylko do 17.00 a obecnie wyświetla się już informacja, że zamknięcie następuje dopiero o 20.00. Wciąż nie jest to taki poziom jak u wiodących polskich bukmacherów, ale cieszy fakt, że jakość oferowanych przez PZBuk zakłady bukmacherskie usług regularnie się poprawia.

PZBuk obsługa klienta

Nasz werdykt, czyli ocena końcowa

Z PZBuk jest trochę jak z młodym, utalentowanym piłkarzem, którego trener zespołu już od dawna planował wprowadzić do pierwszej drużyny. Młodzian ten zagrał już kilka meczów i pokazał spory potencjał, ale wciąż ma duże braki do nadrobienia pod wieloma względami. To zaś głównie od niego będzie zależeć, czy i jak będzie dalej się rozwijać i czy zostanie prawdziwą gwiazdą.

O PZBuk opinie na chwilę obecną są całkiem niezłe, ale zachowawcze, temu bukmacherowi sporo bowiem brakuje do czołówki rynkowej. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę krótki staż, PZBuk prezentuje się zupełnie solidnie i ma spory potencjał. U tego bukmachera warto zaś założyć konto między innymi z powodu świetnego bonusu powitalnego, czyli ubezpieczenia zakładu do 200 zł, a wykorzystany kod bonusowy MAXSPORT zapewni dodatkowo 20 000 punktów lojalnościowych na start.

Co nam się podoba? Co nam się nie podoba?
Darmowy zakład 50 zł  Możliwości płatnicze
 Spora liczba rynków  Obsługa klienta
Na ogół niezłe kursy

PZBuk płatności: jak dokonywać wpłat i wypłat?

Tekst reklamowy | 18+

PZBuk płatności są dość ograniczone pod względem ilości dostępnych opcji, za to można ich dokonać dość łatwo. PZBuk depozyt realizuje się za pomocą Blik lub Dotpay, a PZBuk wypłaty to przelew bankowy bezpośrednio na konto gracza.

PZBuk płatności krok po kroku

PZBuk płatności
Dokonywanie wpłat i wypłat w Polskich Zakładach Bukmacherskich jest bardzo łatwe. Wystarczy wejść na swoje konto i wybrać stosowną opcję. Warto jednak pamiętać, że w przypadku dokonywania płatności zawsze należy wszystko dokładnie sprawdzić, aby nie popełnić błędu i np. nie wpłacić przez pomyłkę zbyt dużej kwoty. W końcu chodzi tu o często niemałe pieniądze.

Nie zapomnij tylko odebrać swojego darmowego zakładu i darmowych punktów w zamian za PZBuk kod promocyjny!

Jak dokonać depozytu na konto?

Oferowane przez PZBuk płatności są proste do zrozumienia, a chcąc ich dokonać należy:

1.Zalogować się na stronie
2.Kliknąć przycisk znajdujący się na środku górnej części strony

3.Wybrać “Wpłata” i wpisać kwotę depozytu i wybrać metodę wpłaty
4.Nacisnąć przycisk “Wpłać”
5.Dokonać wpłaty

PZBuk depozyt

Warto też pamiętać, że na PZBuk można uzyskać wyjątkowy bonus powitalny. Bukmacher obdaruje Cię ubezpieczonym zakładem do wartości 200 zł, jeśli tylko postawisz kwalifikujący kupon AKO! To jednak nie koniec! Wykorzystaj w PZBuk kod promocyjny i odbierz 20 000 darmowych punktów lojalnościowych. Dzięki nim będziesz mógł od razu wykupić np. dodatkową stówę w formie bonusu 100% od depozytu!

Jak wypłacić środki?

W PZBuk wypłaty środków także są możliwe w bardzo prosty sposób. Chcąc wypłacić środki trzeba:

 1. Zalogować się na swoje konto
 2. Kliknąć przycisk, który jest umiejscowiony na samym środku górnej części strony
 3. Wybrać przycisk “Wypłata”

Przed dokonaniem pierwszej PZBuk wypłaty konieczne jest zweryfikowanie numeru telefonu, podanie numeru konta bankowego oraz załączenie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Związane jest to z wymogami polskiego prawa.

PZBuk wypłaty

PZBuk depozyt – specyfikacja

PZBuk depozyt możliwy jest tylko na dwa sposoby. Jako że jest to wciąż nowy zakład bukmacherski, to specyfikacja wpłat może ulegać zmianie. Przed dokonaniem depozytu należy więc sprawdzić aktualne warunki.

PZBuk depozyt – metody Min. – Max. Prowizja Czas dotarcia
Blik Zwykle natychmiast
Dotpay 21,48 – 42 972,70 zł Zwykle natychmiast

PZBuk wypłaty – specyfikacja

Możliwości wypłat u tego bukmachera są jak aktualny potencjał polskiego boksu, czyli niezbyt duże.Ten bukmacher zapewnia bowiem tylko jedną metodą wypłacenia środków, czyli przelew bankowy z pośrednictwem Dotpay. Polskie Zakłady Bukmacherskie działają od niedawna, a metody i specyfikacja wypłat, mogą ulegać zmianie. Dlatego też przed wypłaceniem środków należy sprawdzić, jakie warunki aktualnie obowiązują.

PZBuk wpłaty

PZBuk wypłaty- metody Min. / Max. Prowizja Czas dotarcia
Przelew bankowy 1 Zależne od banku

PZBuk obsługa klienta – ocena

Polskie Zakłady Bukmacherskie zapewniają dość przeciętne możliwości kontaktowe z działem obsługi klienta. Chcąc się o coś zapytać, można skorzystać z formularza wiadomości e-mail albo też użyć czatu na żywo. Na oba sposoby można uzyskać profesjonalną i merytoryczną odpowiedź. Niestety czas oczekiwania na odpowiedź bywa długi, a czat na żywo jest czynny tylko i wyłącznie od 10:00 do 17:00.

Pytania dotyczące PZBuk płatności

Czym jest prowizja za transfer środków. Czy takowe występują w PZBuk?

Prowizja za transfer środków to opłata, która może być pobierana przy dokonywaniu płatności. Jej wysokość jest zwykle niewielka i wynosi np. 1%, ale z perspektywy gracza i tak lepiej jej uniknąć. Na chwilę obecną brak zaś informacji na temat tego, by PZBuk pobierał takie prowizje. Dla własnego bezpieczeństwa warto jednak to sprawdzić przed dokonaniem płatności. Na przykład przy wyborze płatności Dotpay w PZBuk, pojawia się wiersz o nazwie „prowizja”, który aktualnie wynosi absolutne zero niezależnie od wielkości depozytu.

Jak działa proces potwierdzania tożsamości?

Przed użyciem opcji PZBuk wypłaty po raz pierwszy wymagana jest weryfikacja numeru telefonu oraz załączenie skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa związanego z grą i jest konieczne ze względu na obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Warto pamiętać, że przy pierwszej wpłacie uzyskać można bonus powitalny: 100% od pierwszego depozytu do 500 zł, a za samą rejestrację z kodem bonusowym: 20 000 punktów lojalnościowych za darmo!

Czy występują minimalne kwoty depozytu i wypłat?

PZBuk płatności mogą być limitowane pod względem wysokości wpłat i wypłat. W przypadku PZBuk depozyt za pomocą Dotpay minimalna kwota wynosi obecnie 21,48 zł, a maksymalna 42 972,70 zł.

Ile czasu zajmuje przetwarzanie PZBuk płatności?

Czas całkowitego przetwarzania PZBuk wpłaty i wypłaty zależy od kilku czynników, np. kwestii technicznych, czy też sesji bankowych. PZBuk depozyt może zostać zrealizowany praktycznie w jednej chwili. Na dotarcie PZBuk wypłaty czasem trzeba jednak poczekać co najmniej 24 godziny. W przypadku niektórych banków środki mogą zaś trafić na konto nawet w kwadrans.

Jak można anulować wypłatę środków?

Na chwilę obecną nie ma prostego i systemowego sposobu na anulowanie wypłaty. Zawsze można jednak skontaktować się w tej sprawie z działem obsługi klienta np. poprzez czat na żywo.Jeśli nie przyniesie to skutku, to można też z powrotem wpłacić środki na konto w PZBuk.

Jakie waluty są dostępne u tego bukmachera?

W PZBuk płatności mogą być wykonywane wyłącznie przy użyciu polskiej złotówki.

Czy można wypłacić środki na konto zagraniczne?

Z zasady środki z konta w zakładach bukmacherskich mogą być wypłacane jedynie na polskie konto bankowe.

Jakie są dostępne metody płatności?

W przypadku dokonywania wpłat dostępny jest Dotpay oraz Blik. Wypłat wykonuje się zaś wyłącznie przez standardowy przelew bankowy, za pośrednictwem Dotpay.

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci