5 rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając mecze mobilnie

Bukmacherskie aplikacje mobilne potrafią być świetnym narzędziem do obstawiania – nie tylko wtedy, gdy jesteśmy poza domem. Już dawno przestały bowiem być zaledwie dodatkiem do bukmacherskich serwisów głównych, a stały się ich pełonoprawną alternatywą. Alternatywą, która jest wyposażona w wiele bardzo użytecznych funkcjonalności, których próżno jest szukać gdziekolwiek indziej. Obstawiając w bukmacherskiej aplikacji mobilnej musimy zadbać o kilka rzeczy, które nie tylko nam to ułatwią, ale i sprawią, że nasze typy będą bardziej przemyślane, ale i predestynowane do tego, by przynieść nam wysokie wygrane.

Zalety obstawiania w aplikacji mobilnej bukmachera

Pięć najważniejszych zalet aplikacji mobilnych bukmacherów:

ZaletaZalety obstawiania w aplikacji
WygodaMożliwość obstawiania zakładów w dowolnym miejscu i czasie, co sprawia, że aplikacje mobilne są bardziej wygodne niż korzystanie z komputera.
SzybkośćSzybkie i proste obstawianie zakładów dzięki kilku kliknięciom na smartfonie lub tablecie.
Dostęp do informacjiDostęp do aktualnych informacji na temat wydarzeń sportowych, wyników meczów i statystyk, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić wydarzenia sportowe i szukać okazji do obstawiania zakładów.
Bonusy i promocjeWiele bukmacherów oferuje specjalne bonusy i promocje dla użytkowników korzystających z ich aplikacji mobilnych, co daje szansę na zwiększenie wygranych.
BezpieczeństwoAplikacje mobilne bukmacherów są zwykle zabezpieczone najnowszymi technologiami bezpieczeństwa, co zapewnia ochronę danych osobowych i finansowych użytkowników.

Korzystanie z aplikacji mobilnych bukmacherów pozwala użytkownikom na szybkie i wygodne obstawianie zakładów, a także dostęp do aktualnych informacji na temat wydarzeń sportowych. Ponadto wielu bukmacherów oferuje bonusy i promocje dla użytkowników korzystających z ich aplikacji mobilnych, a aplikacje te są zwykle zabezpieczone najnowszymi technologiami bezpieczeństwa, co zapewnia ochronę danych osobowych i finansowych użytkowników.

1. Skonfigurujmy opcję szybkiego logowania

Aby wykorzystać pełnię potencjału serwowanego nam przez bukmacherskie aplikacje mobilne, koniecznie skonfigurujmy w nich opcję szybkiego logowania. Wpisywanie naszych danych może być wygodne, ale na krótką metę – jeśli  system wyloguje nas w najmniej oczekiwanym (i pożądanym) przez nas momencie, będziemy potrzebowali rozwiązania znacznie szybszego. Zwłaszcza że to jest w stanie znacząco ułatwić nasze życie również w innych polach.

Wszystkie aplikacje bukmacherskie pozwalają nam przypisać do siebie nasz odcisk palca i używać go do logowania się na własne konto. Najlepsi bukmacherzy online wzbogacają tę funkcjonalność o możliwość sięgnięcia po skan twarzy (FaceID), dzięki czemu zalogować możemy się błyskawicznie – bez podawania jakichkolwiek danych. Obie te opcje są nie tylko wygodne, ale i szalenie bezpieczne. O ile dane do logowania można bowiem wykraść, nikt nie podrobi naszych danych biometrycznych.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto pamiętać: do korzystania z linii papilarnych czy skanu twarzy konieczne jest posiadanie urządzenia, które wspiera te technologie. O ile w przypadku telefonów komórkowych odcisk palca jest obecnie standardem, nie każdy tablet pozwala na jego wykorzystanie. Pamiętajmy jednak, że furtką awaryjną jest zawsze wprowadzenie tradycyjnych danych. Podanie bukmacherowi odcisku palca nie wiąże się więc z koniecznością wykorzystywania go do logowania.

2. Ustawmy limity w aplikacji

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów są zaprojektowane w taki sposób, by obstawianie za ich pośrednictwem było bardzo szybkie i intuicyjne. To, niestety, generuje ryzyko zbyt szybkiego pozbawiania się własnego budżetu. Właśnie dlatego bukmacherzy online w większości pozwalają nam ustalić w ich aplikacjach limity, dzięki którym nie będziemy pozbywać się większej ilości środków, aniżeli chcielibyśmy. Warto ustawić je jak najwcześniej, by nie doprowadzić do dość negatywnego zaskoczenia.

Limity zwykle mogą dotyczyć wpłacanych do bukmachera środków – niektóre zaś są związane z pieniędzmi wydawanymi na zakłady. Oczywiście nie ma tutaj limitu uniwersalnego. Ten zawsze powinien być ściśle związany z możliwościami finansowymi obstawiającego. Jedni mogą sobie pozwolić na więcej, podczas gdy u innych limit będzie stosunkowo niewielki.

3. Nie zapominajmy o analizie

To, że obstawiamy dane spotkanie sportowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej nie oznacza, że powinniśmy robić to bez większego przemyślenia. Wręcz przeciwnie – w przypadku obstawiania mobilnego analiza ma kluczowe znaczenie. Dzięki niej nasze decyzje bukmacherskie będą miały potencjał do tego, by przynieść nam wygrane.

Dokonywana przez nas analiza powinna być jak najbardziej dogłębna i szczegółowa. W jej trakcie powinniśmy zaś zwrócić uwagę na wszystko to, co może mieć znaczenie przy przebiegu konkretnego spotkania sportowego. Ważne są między innymi:

  • forma konkretnych zespołów i zawodników, którą da się ocenić chociażby po statystykach ich ostatnio zakończonych meczów – jeśli spisywali się w nich dobrze, można śmiało przypuszczać, że jest ona dobra,
  • pewność siebie można określić spoglądając na to, czy dany zespół dominował w ostatnich meczach,
  • dane porównawcze – dzięki analizie dotychczasowych spotkań bezpośrednich konkretnych zespołów można dowiedzieć się bardzo wiele na temat ich zachowania.

Bardzo cenne przy dokonywaniu analizy bukmacherskiej mogą okazać się typy bukmacherskie, które są publikowane w Internecie. Pamiętajmy jednak, by zawsze dokładnie weryfikować ich źródło. Najlepiej czerpać je ze stron, które rzeczywiście są związane ze światem bukmacherskim i rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie polegajmy na samych typach – zawsze zwracajmy uwagę na to, czy są one poparte stosowną analizą bukmacherską. Wtedy też możemy skonfrontować ją z tą, której dokonaliśmy samodzielnie.

Cennym i godnym przeanalizowania źródłem wiedzy są też kursy bukmacherskie, dzięki którym dowiemy się, który z zespołów jest faworyzowany przez bukmachera. To pozwoli nam podejmować rozsądniejsze decyzje i szybko wychwytywać bezwzględnych faworytów i underdogów.

4. Ustawmy sobie powiadomienia

Powiadomienia to podstawa użytkowania bukmacherskiej aplikacji mobilnej. Są w stanie informować nas o wszelkich rzeczach istotnych z naszego punktu widzenia. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce w swoich aplikacjach mobilnych pozwalają na skonfigurowanie ich pod względem własnych potrzeb i dokładne ustalenie sytuacji, w których owe powiadomienia powinny być wysyłane. Do wyboru najczęściej mamy wspomniane poniżej powiadomienia.

  • Zmiany w wyniku obserwowanego meczu. Powiadomienia te są najczęstszymi, które typujący zaznaczają. Pozwalają one bowiem śledzić to, czy zawarty zakład jest w stanie zakończyć się sukcesem. Mogą również dać bodziec do tego, by sięgnąć po opcję cashoutu.
  • Zmiany w określonych statystykach. Często można śledzić mecz typowo pod kątem obstawionego rynku bukmacherskiego – na przykład ilości kartek pokazanych przez sędziego. Te powiadomienia oferują jednak wyłącznie wybrani bukmacherzy.
  • Promocje i bonusy. To bardzo istotne powiadomienia, dzięki którym nie przegapimy okazji na to, by za darmo poprawić warunki obstawiania, a często i podnieść budżet, jakim dysponujemy na zakłady bukmacherskie.
  • Nadchodzące mecze. Dzięki odpowiednio ustawionym powiadomieniom, nie przegapimy meczów, na które czekamy – gdy tylko będą się one zbliżały, zostaniemy o tym poinformowani poprzez odpowiednie powiadomienie.

Niektórzy bukmacherzy ograniczają ustawienia dotyczące powiadomień do ich ogólnego włączania lub wyłączania. My z naszej strony polecamy pozostawić je włączonymi. Zwłaszcza że płynących z nich korzyści jest naprawdę wiele. Co istotne, powiadomienia są wysyłane również w momencie, gdy nie korzystamy z aplikacji (ani z telefonu).

5. Oglądajmy transmisje i korzystajmy ze statystyk

Dziś nie dziwi fakt, że polscy bukmacherzy w swoich aplikacjach mobilnych pozwalają na oglądanie darmowych transmisji meczów. Te są zwykle dostępne dopiero po obstawieniu (przy czym postawienie dowolnego zakładu zwykle odblokowuje nam dostęp do wszystkich transmisji). Można je oglądać bez przerywania korzystania z oferty bukmacherskiej (są one przyklejone do górnej części ekranu aplikacji). Darmowe transmisje meczów przydają się bardzo przy dokonywaniu bieżącej analizy, a w szczególności przy obstawianiu w formule LIVE. Mogą stanowić świetne źródło informacji, które możemy wykorzystać również przy naszych przyszłych zakładach. Co najważniejsze, działają z dowolnego miejsca i nie wymagają płacenia abonamentu. W czasach, w których licencję na różne ligi posiadają różni płatni operatorzy telewizyjni, może to być dla nas zbawienne.

Przykładowo w STS aplikacja mobilna pozwala również na oglądanie meczów za darmo.

Darmowe transmisje to jednak nie wszystko, co oferują nam bukmacherskie aplikacje mobilne, a co jest w stanie pomóc nam w dokonywaniu analizy spotkań sportowych. Cenne na pewno okażą się dla nas również bardzo bogate statystyki, które pomogą nam w należyty sposób przygotować się do konkretnego spotkania. Dostępne w wygodnym miejscu (zwykle po swipenięciu w podglądzie meczu), korzystają z bardzo bogatej bazy danych, by dostarczyć nam wiele informacji dotyczących tak konkretnych rozgrywek, jak i między innymi drużyn, które biorą w nich udział. Ilość informacji jest naprawdę duża, dzięki czemu mamy mnóstwo rzeczy do przeanalizowania i wzięcia pod uwagę. Statystyki są oczywiście udostępniane całkowicie nieodpłatnie, również w momencie, w którym nie postawiliśmy na żadne spotkanie sportowe.

5 / 5. Ocen: 44

Niskie kursy bukmacherskie – warto czy nie?

Kursy bukmacherskie są czymś, na co u firm przyjmujących zakłady bukmacherskie zwraca się uwagę...

Systemy bukmacherskie najczęściej stosowane przez typerów

Systemy bukmacherskie są popularnymi narzędziami wśród typerów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną....

Bonus bez obrotu w eTOTO

eTOTO, w ślady za wszystkimi znanymi i lubianymi w Polsce bukmacherami, nie tak dawno...
spot_img